20. kolo, Pá 07.06 17:00

TJ Elektroporcelán Mer..

21. kolo, Út 11.06 17:00

U11 odehrála další kolo MINI-Ligy tentokrát v Benešově

V neděli jsme zavítali do Benešova na další kolo MINI-Ligy. Zde jsme se postupně utkali se soupeři z SK Benešov; FK Neratovice-Byškovice a Mostecký fotbalový klub.

SLAVIA – SK Benešov    2:4
Začátek do zápasu se nám herně vydařil, bohužel jsme z tlaku na soupeře nebyli schopni vytvořit gólovou příležitost. Když už jsme se náhodou do ní dostali tak nám chyběla síla a důraz v zakončení. Soupeř se následně z tlaku vymanil, ale ani on neměl štěstí v zakončení. Několikrát nastřelená branková konstrukce, či pokrytí střel naším brankářem. Přes veškerý náš tlak první poločas skončil výsledkem 0:2. Vstup do druhého poločasu se nám moc nepovedl. Vstřelili jsme sice dva góly, ale bohužel do vlastní branky. Bylo dobré, že se kluci nepoložili a odměnou pro ně byli vstřelené dva góly a tentokrát do správné branky.

SLAVIA – FK Neratovice-Byškovice    2:4
Výsledkově jsme v tomto zápase dopadli stejně jako v zápase prvním. Ale k naší velké smůle, kdy jsme odehráli zápas z 80% na polovině soupeře, jsme dostávali branky my.

SLAVIA – Mostecký fotbalový klub    4:0
Další ze zápasů kde jsme byly ve většině zápasu na polovině soupeře, ale tentokrát vítězný pro naše barvy.

Naše předvedená hra ve všech zápasech byla určitě zajímavější a působili jsme “fotbalovějším“ dojmem. Bohužel velká naše slabina je v řešení a zakončování brankových příležitostí. Ve finální fázi chybí klukům klid, síla a důraz v zakončení. V následujícím týdnu odjíždíme na soustředění a tak věříme, že bude klid a čas na všem zapracovat.