FK Ostrov vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 30.11.2017 16:00
Místo: Ostrov - čas výkopu bude upřesněn

V Neratovicích se prosadili mladší žáci U13, hráči ročníku 2006 teprve získávají zkušenosti

K prvnímu utkání nové sezony se mladší žáci vypravili do Neratovic. Jednalo se sice o nováčka soutěže, který je zapojen do Partnerského projektu Slavie Praha, takže vyjížděli poněkud do neznáma.

V kategorii U13 jsme  zvítězili 1:9 a trenér Čolič utkání ve stručnosti hodnotil následovně:

V první třetině bylo utkání naprosto vyrovnané, se spoustou vyložených, ale neproměněných šancí na obou stranách. Až dvě minuty před koncem se poprvé prosadil střelec utkání Dan Čolič (celkem v utkání úctyhodné čtyři góly) a tak jsme do šatny odcházeli za stavu 0:1. Tento gól nás významně uklidnil a jsme zbytek utkání měli utkání pod kontrolou a přidali postupně dalších osm gólů. Soupeř zaznamenal pouze jeden čestný úspěch.

Po jednom gólu vstřelili Schäfer, Dankanič, Řezníček, Kovalčík a Beran.

Žákům U12 se tolik nedařilo a bylo na nich až příliš znát, že hrají, na rozdíl od U13 své první ligové utkání, které se s krajským přeborem nedá srovnávat. Nepřidalo ani to, že se hrálo na venkovním hřišti. Porážka 6:4 nakonec potvrdila vyrovnanost obou družstev a bude jen na našich klucích, jak se budou dále zlepšovat.