FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs TJ Rozvoj Trstěnice

Datum a čas konání: 18.8.2018 11:00
Místo: Dvory

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. TJ Jiskra AŠ 0 0:0 0
3. FK Loket 0 0:0 0
4. FK Ostrov B 0 0:0 0
5. TJ Olympie Hroznětín 0 0:0 0
6. TJ Baník Habartov 0 0:0 0
7. TJ Baník Vintířov 0 0:0 0
8. TJ Sokol Drmoul 0 0:0 0
9. SK Dolní Rychnov 0 0:0 0
10. TJ Lokomotiva Karlovy.. 0 0:0 0
11. FK Olympie Březová B 0 0:0 0
12. TJ Rotas Rotava 0 0:0 0
13. FK Merklín 0 0:0 0
14. TJ Rozvoj Trstěnice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Marian Geňo k utkání rezervy s Habartovem.

Marian Geňo k utkání rezervy s Habartovem.

Do zápasu jsme šli s tím, že chceme naplno bodovat a posunout se do horní poloviny tabulky a předskočit i našeho soupeře z Habartova. Z kluků bylo vidět hned od začátku, že u slov v kabině nezůstalo a opravdu za to od začátku vzali a diktovali tempo hry a aktivním pressingem nepouštěli soupeřovy hráče přes polovinu hřiště. Navíc ve 12. minutě byl vyloučen soupeřův kapitán za neustálou kritiku rozhodčího, tudíž všechno nasvědčovalo tomu, že bychom mohli být v utkání úspěšní. Jenže uklidňující první gól stále nepřicházel, a to ani když na kluky zívala prázdná branka.

Stále stejná písnička to byla i ve druhém poločase, hrálo se v podstatě na jednu branku a soupeř se na naší půlku podíval prakticky jen z výkopu brankáře. Jen šancí paradoxně ubývalo, těžko se ovšem do vápna soupeře dostává, když stojí v osmi lidech před svým vápnem, zvláště když se o poločase bavíme, že se do vápna musíme dostávat především po stranách a hráči dělají přesný opak a snaží se neustále procházet neprostupným středem. Beru to jako velkou nedisciplinovanost. Přitom, když byla akce vedená po křídlech, šance (závary) z toho opravdu byly, jenže vedoucí branka, o které to vlastně dneska celé bylo, bohužel nepřišla a to i když už jsme kolikrát zvedaly ruce nad hlavu. Je neuvěřitelné, co dokážeme neproměnit.  Ke konci se z toho stala už taková křeč. I když kondičně jsme to zvládli a v mezihře a pressingu jsme byli rozhodně o dost lepší. Velké rezervy ovšem máme hlavně v předfinální fázi, tam nám chybí především klid a zkušenosti. Ale na to se donekonečna taky vymlouvat nemůžeme. Jak už to tak bývá, tak semknutý soupeř slavil výhru na penalty, i přesto, že jsme měli v páté sérii "matchball". 

Takže bereme bod, troufnu si říct, že je to ztráta, ale na hráče se nezlobím (teda trochu ano), nasazení a chuť jim nechyběla, jenže nám chybí podobný "zabiják" jako je třeba v áčku Pejsek (Psohlavec), který by snahu týmu zúročil brankou, aby se jim na kopačky dostalo většího klidu. Samozřejmě výhrad můžu mít více, ale o těch se pobavíme v kabině.

Jedna věc je jasná, i přesto, že nám jde v první řadě o výchovu hráčů, musíme sbírat body, protože to v našich silách rozhodně je. Koho bych vyzvedl byl navrátilec k fotbalu Dan Strnad, který si hráče před sebou výborně a pozitivně organizoval - jsem opravdu moc rád, že se k nám v klubu připojil, protože je to jak výborný gólman, tak i fajn chlap. Druhý, koho budu jmenovat, je David Žitný. Odehrál o víkendu dva celé zápasy a v obou byl pro nás oporou. Jen mi je líto, že právě on měl tu rozhodující penaltu na noze a neproměnil. Ale za to mu hlavu určitě neutrhneme. 

Jsem strašně rád, že tuto soutěž hrajeme, kluci v nich sbírají spousty zkušeností, které se nám budou hodit do budoucna, kde už prostor pro fňukání na nezkušenost nebude. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

TJ Rozvoj Trstěnice
FC Slavia Karlovy Vary B
3:0
Podrobnosti
zistav
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
VEGA TRANS

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

23.07.2018 Leon Danylevych (9)
23.07.2018 Dino Čolič (43)
24.07.2018 Jan Kovalčík (13)
24.07.2018 Filip Fečo (15)
24.07.2018 Sebastian Kahoun (9)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 131969
Posledních 30 dnů: 4609 | Posledních 7 dnů: 1333 | Poslední den: 231

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne