FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Ostrov vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 22.10.2017 10:00
Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Dorost se v tabulce na vedoucí duo dotáhl na jeden bod.

Dorost se v tabulce na vedoucí duo dotáhl na jeden bod.

Hvězda Cheb k nám přijela jako vedoucí tým soutěže, který je před námi o čtyři body a v žádném případě jsme ji nechtěli nenechat odskočit o další tři body, i když má odehraný o zápas více.

Marian Geňo nejen k vlastnímu utkání:

 

Soupeř byl slušně takticky připraven a bylo vidět, že jsou velmi dobře vedeni svým trenérem a rozhodně nám zvlášť v prvním poločase, byli velice nepříjemným soupeřem. 

My jsme měli veliké problémy s vytvářením si brankových příležitostí. I když jsme si za to mohli sami, protože když se na taktické přípravě bavíme o tom, že předfinální přihrávky musí "chodit" po zemi, ne vzduchem a kluci je pak většinou dávají vzduchem, tak je to pro mě nepochopitelné. Druhý poločas už jednoznačně rozhodla kondiční připravenost a hrálo se jen na jednu branku. To nás sice může hřát, ale já to beru jako samozřejmost.

Tento náš tým je od žáčků dlouho pohromadě a umí podat velice slušný týmový výkon. Jenže chybí kreativita, je to takové upachtěné a schází tomu lehkost v práci s míčem. To už se v šestnácti letech učí hodně pomalu. Navíc někteří tihle kluci mají občas problémy s tréninkovou docházkou. Můžeme být spokojeni s výsledkem a agresivitou i týmovým duchem. V čem se musíme ale polepšit, je práce s míčem, tedy pokud chceme do budoucna přemýšlet o vyšších soutěžích pro dorosty. Vím o tom, že trenéři v přípravkách a v žácích na tom makají více, než to bylo v předchozích letech, odvádí nenahraditelnou práci a já jim fandím. Tento klub, co se týká mládeže, jde hodně nahoru.

I když jako trenéři uděláme vše pro tvrdou přípravu na další zápasy, potřebujeme k tomu, aby kluci na sobě chtěli makat. Pokud tomu tak nebude, tak se s některými hráči budeme muset rozloučit. Nejde některé chyby opakovat donekonečna a "zdržovat" ostatní.  Možná to zní tvrdě, ale ve fotbale není čas na věčné omlouvání, chceme tu mít hráče, kteří budou hrdí na to, že můžou hrát za náš klub. Opět musím vyzdvihnout Benjiho Knopa, jeho agresivita v osobních soubojích (přitom fair play) je neskutečná.

Nemůžu se nezmínit o pokřiku po vyhraném zápase, ten je na můj vkus vlažný, tam se po výhře musí projevit emoce.

A abych nebyl jen kritický, jsem přesvědčen, že tenhle tým půjde "nahoru", má na to. O tom jsem přesvědčen, ale i zde bude troška kritiky.  Ovšem jen tehdy půjdeme nahoru, pokud nebudeme plakat jako holčičky nad rýmou a bolestí hlavy. Tahle omluvenka mě vždycky ničí.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Hvězda Cheb 8 37:13 21
2. FC Slavia Karlovy.. 7 45:9 20
3. FK Ostrov 8 44:19 18
4. FK Tatran Kadaň 7 34:17 15
5. FK Olympie Březová 8 36:31 13
6. FC Cheb/Lipová 8 23:18 13
7. TJ Baník Královské.. 7 22:15 9
8. FC Viktoria Mariánské.. 8 24:30 9
9. FC Františkovy Lázně 7 16:39 6
10. TJ KSNP Sedlec 8 16:41 6
11. FK Nejdek/Rotava 7 21:57 3
12. SK Toužim/Bečov 7 9:38 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary U19
FK Olympie Březová
6:4
Podrobnosti
zistav

Střelci týmu

7 gólů

Jaroslav Virtel

6 gólů

Petr Gabriel

5 gólů

Samir Jaffan

4 góly

Aleš Jiskra

4 góly

Jan Mašata

Nejbližší narozeniny

23.10.2017 Jan Staněk (28)
23.10.2017 Jiří Samek (19)
25.10.2017 Miroslav Šplíchal (6)
26.10.2017 Marek Novotný (11)
02.11.2017 Sammy Farid (14)

Počet návštěv: 85255
Posledních 30 dnů: 5387 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 157

© 2017 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne