FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Dukla Praha vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 26.7.2018 17:00
Místo: Blšany

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. FK Nejdek 0 0:0 0
3. S.Citice/Ol. Březová 0 0:0 0
4. FK Ostrov 0 0:0 0
5. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
6. TJ Baník Královské.. 0 0:0 0
7. FK Tatran Kadaň 0 0:0 0
8. FC Cheb/Lipová 0 0:0 0
9. FK Hvězda Cheb 0 0:0 0
10. SK Toužim 0 0:0 0
11. FC Františkovy Lázně 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Dorost se v tabulce na vedoucí duo dotáhl na jeden bod.

Dorost se v tabulce na vedoucí duo dotáhl na jeden bod.

Hvězda Cheb k nám přijela jako vedoucí tým soutěže, který je před námi o čtyři body a v žádném případě jsme ji nechtěli nenechat odskočit o další tři body, i když má odehraný o zápas více.

Marian Geňo nejen k vlastnímu utkání:

 

Soupeř byl slušně takticky připraven a bylo vidět, že jsou velmi dobře vedeni svým trenérem a rozhodně nám zvlášť v prvním poločase, byli velice nepříjemným soupeřem. 

My jsme měli veliké problémy s vytvářením si brankových příležitostí. I když jsme si za to mohli sami, protože když se na taktické přípravě bavíme o tom, že předfinální přihrávky musí "chodit" po zemi, ne vzduchem a kluci je pak většinou dávají vzduchem, tak je to pro mě nepochopitelné. Druhý poločas už jednoznačně rozhodla kondiční připravenost a hrálo se jen na jednu branku. To nás sice může hřát, ale já to beru jako samozřejmost.

Tento náš tým je od žáčků dlouho pohromadě a umí podat velice slušný týmový výkon. Jenže chybí kreativita, je to takové upachtěné a schází tomu lehkost v práci s míčem. To už se v šestnácti letech učí hodně pomalu. Navíc někteří tihle kluci mají občas problémy s tréninkovou docházkou. Můžeme být spokojeni s výsledkem a agresivitou i týmovým duchem. V čem se musíme ale polepšit, je práce s míčem, tedy pokud chceme do budoucna přemýšlet o vyšších soutěžích pro dorosty. Vím o tom, že trenéři v přípravkách a v žácích na tom makají více, než to bylo v předchozích letech, odvádí nenahraditelnou práci a já jim fandím. Tento klub, co se týká mládeže, jde hodně nahoru.

I když jako trenéři uděláme vše pro tvrdou přípravu na další zápasy, potřebujeme k tomu, aby kluci na sobě chtěli makat. Pokud tomu tak nebude, tak se s některými hráči budeme muset rozloučit. Nejde některé chyby opakovat donekonečna a "zdržovat" ostatní.  Možná to zní tvrdě, ale ve fotbale není čas na věčné omlouvání, chceme tu mít hráče, kteří budou hrdí na to, že můžou hrát za náš klub. Opět musím vyzdvihnout Benjiho Knopa, jeho agresivita v osobních soubojích (přitom fair play) je neskutečná.

Nemůžu se nezmínit o pokřiku po vyhraném zápase, ten je na můj vkus vlažný, tam se po výhře musí projevit emoce.

A abych nebyl jen kritický, jsem přesvědčen, že tenhle tým půjde "nahoru", má na to. O tom jsem přesvědčen, ale i zde bude troška kritiky.  Ovšem jen tehdy půjdeme nahoru, pokud nebudeme plakat jako holčičky nad rýmou a bolestí hlavy. Tahle omluvenka mě vždycky ničí.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Viktoria Mariánské Lázně
FC Slavia Karlovy Vary U19
4:9
Podrobnosti
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
zistav
VEGA TRANS

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

23.07.2018 Leon Danylevych (9)
23.07.2018 Dino Čolič (43)
24.07.2018 Jan Kovalčík (13)
24.07.2018 Filip Fečo (15)
24.07.2018 Sebastian Kahoun (9)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 131969
Posledních 30 dnů: 4609 | Posledních 7 dnů: 1333 | Poslední den: 231

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne