FC Slavia Karlovy.. vs FK Meteor Praha

Datum a čas konání: 28.10.2017 10:00
Místo: Drahovice

Dino Čolič zhodnotil utkání mladších žáků U13 s Teplicemi

První třetinu jsme odehráli velmi dobře, soupeř se moc do zakončení nedostával a když už vystřelil, tak to skvěle jistil Martin Beran v naší bráně. I my se často dostávali do ohrožení branky Teplic, bohužel bez výsledku. Soupeři se naopak podařilo jednou skórovat a tak tato třetina skončila 0:1.

Druhou třetinu se Teplicím podařilo zvýšit tlak, kterému kluci dlouho odolávali. Bohužel pro nás jsme mezi 47. a 50. minutou dostali tři branky a poté ještě jednou a tak jsme tuto třetinu prohráli 0:4.

Do třetiny třetí jsme nastoupili po rozmluvě o pauze, ve které jsme se do hráčů hlavně snažili vrátit ztracené sebevědomí a uklidnit je. A pomohlo to, navázali jsme na dobrý výkon z třetiny první a tuto část utkání vyhráli góly Armana Divotyana a Dana Čoliče 2 : 1.

Když to shrnu, tak se nemáme za co stydět, v druhé části hry jsme se sice nechali soupeřem "vybláznit" a prožili si tři minuty hrůzy, ale makali jsme, bojovali, dokázali si vytvořit brankové příležitosti ( klasicky neproměněné ). Také je třeba zmínit hráče Teplic Alexe Ingardiu, který je o dvě kategorie někde jinde, než kterýkoliv jiný hráč ročníku 2005, kterého jsem kdy za těch sedm let u tohoto ročník viděl. Fyzicky, fotbalově, rychlostně. Prostě komplexně. Tento hráč nám čtyři góly dal, další připravil, bylo ho neustále plné hřiště. Dovolím si zde říci, že Teplice bez něj by pro nás byli výrazně hratelnější. O tomto chlapci v budoucnu ještě uslyšíme. Respekt.