FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

SK Střešovice vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 25.3.2018 10:00
Místo: Střešovice
Rozhodčí: Švorc Jan - Šteberl Martin, Novotný Lubomír.

Trenér U15 František Krejčí se vrací k utkání s Neratovicemi

Trenér U15 František Krejčí se vrací k utkání s Neratovicemi

Celkové hodnocení : Další předehrávané utkání jsme odehráli s týmem, který byl v aktuální tabulce bod za námi, ale před sebou má ještě duely s mužstvy z čela tabulky. Podle statistik se dalo očekávat, že neratovický soupeř branky moc nedává, ale ani nedostává. Tento tým spolu s duelem s námi odehrál již pět utkání, kde rozhodovaly penalty !!!! Vzhledem k tomu jsem očekával houževnatý tým, který bude hlavně bránit. To více či méně splnilo to, co se pak odehrávalo na hřišti. Velmi dobrá organizace defenzivní činnosti dávala tušit, že budeme mít vzhledem ke své produktivitě, problémy. Také že ano ……. Po celé utkání se hrálo hlavně a především na polovině soupeře, jenže my jsme se při vytváření brankových příležitostí, ale hlavně ve finální byli zbrklí, nepřesní a bez kvality. Když už jsme pak trefili branku bylo to buď slabou střelou nebo zasáhl šikovný a pohyblivý brankář, který velmi dobře ovládal svůj prostor. V utkání není příliš co hodnotit, neslo se opět ve znamení naší neschopnosti vstřelit branku. Velké množství úniků zprava i zleva nepřinesly nic. Když už se do pokutového území protlačil i záložník Černý a přesně našel Mlýnka, který měl před sebou prázdnou branku, ten s touto šancí naložil tak, že míč skončil vedle branky. V tu chvíli už všechno ostatní bylo jen zoufalství. Nemůžu klukům opět upřít snahu, jenže o co lépe by se jim hrálo, kdyby dokázali vstřelit branku. Penaltový rozstřel je vždy loterie. Když jsme neproměnili úvodní dvě penalty, vypadalo to i na ztrátu bonusového bodu. Naštěstí se pak dobrými zákroky blýskl Tichota a Fečo pak proměnil rozhodující penaltu a bonusový bod tak zůstal doma.

Co dodat :

Sedmé utkání, šesté útočné trápení. Snad jen v utkání s Ústím jsme dokázali být produktivnější. Předsezonní příchody Mlýnka a Horníka jistě naší útočnou snahu pozvedlo. To rozhodně …..

Bohužel na proměňování šancí musíme ještě hodně zapracovat. Již nyní jednou týdně provádíme individuální trénink s šesticí ofenzivních hráčů. Zatím to ale stále nestačí. V současné době nemáme hráče, který by byl schopen individuálně sám rozhodnout utkání ……

Jedna záležitost je ale jistá a vypovídá to zcela o naší situaci.

Vstřelili jsme 16 branek. Když nebudu počítat nic neřešících 8 branek v utkání s Litoměřickem, tak jsme odehráli 3 zápasy se silnými týmy Ústí, Žižkova a Sokolova, kde jsme vstřelili 4 branky. S výrazně slabšími týmy Chomutova, Vansdorfu jsme dali také 4 branky a nejslabšímu mužstvu z Neratovic ani jednu !!

Zcela jasně to vypovídá o tom, že neumíme hrát do koncentrované obrany proti týmům, kde jasně převažuje defenzíva nad ofenzívou.

Na druhé straně jsme 16 branek inkasovali. 15 branek dohromady s Ústím, Žižkovem a Sokolovem. Další čtyři utkání jsme inkasovali jen jednou, ve Varnsdorfu. I tato statistika o něčem vypovídá !!!

 

Statistka utkání : 12 šancí v poločase prvním, dalších 8 šancí v poločase druhém. Ať už to byly šance či pološance, přesto jsme branku nevstřelili. Soupeř ohrozil naši branku jen jednou, když v prvním poločase z dálky nákopem trefil břevno. Jinak byl brankář Tichota bez práce. Ani změny v útoku, jejich posílení z hlediska četnosti úspěch nepřinesl. Ve snaze s utkáním něco udělat, jít i na hranici rizika a branku vstřelit jsme v samotném závěru dopředu poslali i důrazného brankáře Tichotu. Bohužel soupeře jsme brankou nepokořili ……

 

K hráčům : Brankář Tichota byl vždycky tam, kde být měl a moc práce opravdu neměl. Obranná řada působila většinou velmi jistě a nová akvizice Pavel Stařík odehrála post levého obránce bez nejmenších problémů, s jistotou a potřebným důrazem. Je však nutno říci, že soupeř nás z hlediska defenzivy moc neprověřil. Výhrady mám k činnosti záložní trojice. Střídají dobré okamžiky s horšími a musím konstatovat, že jim občas chybí herní disciplína a nedodržují taktické pokyny.

Útoční krajní hráči byli hrozbou, jenže finální přihrávky neměly potřebnou kvalitu. Nicméně Kavka opět hodně větral soupeře, jenže bez konečného efektu. Problémem také je, že naši hráči v pokutovém území, často ve statickém postavení, jsou pak často snadno pokryti obráncem soupeře a na přihrávku nereagují dobrým výběrem místa a předskočením obránce.

Máme před sebou ještě čtyři utkání podzimní části a my se musíme i nadále věnovat zlepšování útočné činnosti.

Musím kluky pochválit za předvedený výkon, bohužel jen útočná činnost nebyla produktivní.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK Ústí nad Labem 11 80:10 33
2. FK Baník Sokolov 11 71:15 28
3. FK Viktoria Žižkov 11 53:20 25
4. FC Háje Jižní Město 11 37:20 19
5. FC Slavia Karlovy.. 11 26:19 19
6. SK Roudnice n/L 11 39:30 18
7. FK Varnsdorf 11 37:31 17
8. FK Neratovice-Byškovice 11 17:19 11
9. FK Litvínov a.s. 11 26:31 10
10. Junior Chomutov 11 15:43 10
11. SK Střešovice 11 16:63 8
12. FK Litoměřicko 11 2:118 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary U15
SK Petřín Plzeň
7:1
Podrobnosti
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
zistav
SUDÍ

Střelci týmu

9 gólů

Sebastian Horník

6 gólů

Ondřej Mlýnek

4 góly

Filip Kavka

3 góly

Štěpán Černý

2 góly

Filip Fečo

Nejbližší narozeniny

25.03.2018 Tobiáš Sucharda (8)
26.03.2018 Filip Kavka (15)
28.03.2018 Michal Jung (10)
30.03.2018 Yakoub Rahmouni (16)
31.03.2018 Daniel Strnad (23)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 111379
Posledních 30 dnů: 6160 | Posledních 7 dnů: 1787 | Poslední den: 129

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne