FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Dukla Praha vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 26.7.2018 17:00
Místo: Blšany

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. FK Nejdek 0 0:0 0
3. S.Citice/Ol. Březová 0 0:0 0
4. FK Ostrov 0 0:0 0
5. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
6. TJ Baník Královské.. 0 0:0 0
7. FK Tatran Kadaň 0 0:0 0
8. FC Cheb/Lipová 0 0:0 0
9. FK Hvězda Cheb 0 0:0 0
10. SK Toužim 0 0:0 0
11. FC Františkovy Lázně 0 0:0 0

Kompletní tabulka

V Sedleci dorost sice na penalty prohrál, ale Marian Geňo kluky chválí.

V Sedleci dorost sice na penalty prohrál, ale Marian Geňo kluky chválí.

První prohru, i když až na penalty jsme museli skousnout v Sedleci. Kdo ale sleduje krajský přebor dorostu, tak ví, že my objíždíme tuto soutěž víceméně s kategorií U16, doplněnou dvěma staršími hráči a tím pádem mají kluci proti sobě soupeře i o čtyři roky starší, a zvláště ještě proti nám se každý klub snaží vytáhnout.

A nejinak tomu v Sedleci, kde je navíc horká půda, domácí hráči byli hodně nahecovaní a podali hodně obětavý výkon.  My jsme šli rychle do vedení brankou Jaffanem, ale byl to vyrovnaný zápas, kde se šance rodily jen těžce. Byl to zápas plný osobních soubojů, a je jasné, že naši mladíci s tím zvlášť na velmi těžkém terénu měli problémy, ale proto jsme to v létě takhle chtěli. Do poločasu se domácím podařilo utkání otočit na 2:1 po standardních situacích.

O poločase jsme si řekli, co budeme chtít změnit, pokud chceme zápas otočit a řekl bych, že jsme byli lepším týmem a brankami Rjáška se nám povedlo utkání v 70. minutě otočit na 3:2. Poté jsme měli příležitosti zápas definitivně rozhodnout, jenže nepovedlo se. Domácí se už druhý poločas k našemu vápnu prakticky nepodívali, ale i tak se rvali o svou šanci, která nakonec přišla v 90. minutě. I když šance? Nákop na jednoho útočníka, kolem kterého byli dva naši stopeři a vybíhající brankář, jenže kluci si tak dlouho dávali přednost, až je nakonec soupeř přetlačil, a ještě jim nakopal a stav byl 3:3. Byla to poslední akce zápasu, po rozehrávce rozhodčí pískl konec. Stalo se to už poněkolikáté, kdy v závěru inkasujeme. Většinou to bylo jen snížení, ale tentokrát nás to stálo body. 

Rozhodovaly tedy penalty, než se rozhodlo tak každá strana kopala deset penalt, my jsme díky Tichotovy (pět penalt chytil !!!) měli tři mečboly, jenže ani naši kluci penalty neproměňovali. I když na omluvu všech střelců je, že se kopalo z místa, kde byla velká louže a míč spíše plaval, než stál. Na penalty jsme nakonec prohráli.

Nedá se nic dělat, je třeba pogratulovat Sedleci k vítězství, možná se někdo bude divit, ale já kluky pochválím, líbilo se mi, jak druhý poločas dokázali pozvednout týmový výkon i přesto, že podmínky na technický fotbal, který se do nich snažíme nacpat, jim příliš nenahrávali. Do zápasu jsme nasadili všech osmnáct hráčů, a to ať chcete nebo ne, tak vznikne pak trošku chaos, ale střídající hráči odehráli dobrý zápas.

Soutěž vedeme o šest bodů a máme zápas k dobru, to bych před sezónou bral. Opravdu to pro kluky není jednoduchá soutěž, tak jak si mylně někteří myslí.

Hráč zápasu byl podle mě Jiskra, choval se a hrál jako správný kapitán.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Viktoria Mariánské Lázně
FC Slavia Karlovy Vary U19
4:9
Podrobnosti
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
Nábor
zistav

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

23.07.2018 Leon Danylevych (9)
23.07.2018 Dino Čolič (43)
24.07.2018 Jan Kovalčík (13)
24.07.2018 Filip Fečo (15)
24.07.2018 Sebastian Kahoun (9)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 131969
Posledních 30 dnů: 4609 | Posledních 7 dnů: 1333 | Poslední den: 231

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne