17. SK ZÁPY 0 0:0 0
18. Olympia Radotín 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Super víkend družstev karlovarské Slavie od mužů až po žáky.

V sobotu starší žáci přivítali účastníka České divize žáků B a v přípravném utkání svěřenci Františka Krejčího v kategorie U15 svého soupeře deklasovali výsledkem 8:0. Poté svěřenci Dana Drahokoupila zvítězili sice těsně, ale zaslouženě 2:1.

Odpoledne mladší dorost v dohrávce 2. kola Krajského přeboru dorostu nedal domácím Františkovým Lázním šanci a do Varů přivezl vysoké vítězství 2:9.

V sobotním dopoledním divizním utkání ve Dvorech áčko potvrdilo svoje vedení v soutěži a osmému týmu soutěže Malše Roudné dalo pomýšlet na bodový zisk jen v první půli. Hosté oslabeni o vyloučeného Tušera nakonec inkasovali šest gólů. Střelecky se blýskl kapitán Marian Geňo čtyřmi vstřelenými góly.

Odpoledne už Marian Geňo vedl jako trenér vítězně do derby s Ostrovem B naši juniorku. V utkání, které by nedělalo ostudu ani krajskému přeboru, dovedl své svěřence k vítězství 2:1. Za zmíněnou určitě stojí fakt, že naši kluci byli v průměru minimálně o šest let mladší než ostrovští hráči. Za neustálého sněžení předvedli v Drahovicích odpovědný a bojovný výkon a vítězství pro ně bylo zaslouženou odměnou stejně tak, jako umístění na pátém místě v 1.A třídě.

Mladší žáci vyjeli k poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání do Mostu. V kategorii U13 naši byli jasně lepším týmem, přivezli si vítězství 0:5 a potvrdili svoje postavení uprostřed tabulky České ligy mladších žáků i před sousedním Sokolovem. Na týmu U 12 je patrné v průběhu soutěže postupné zlepšování a věříme, že to bude na jaře nadále pokračovat. Kluci ještě patnáct minut před koncem vedli 1:3. Nakonec utkání skončilo remízou 3:3, když vyrovnávací branka padla dvě minuty před koncem.