FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavoj Vyšehrad vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 2.9.2018 10:00

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. FK Ústí nad Labem 0 0:0 0
3. FK Teplice 0 0:0 0
4. FK Litvínov a.s. 0 0:0 0
5. SK Kladno 0 0:0 0
6. Mostecký fotbalový klub 0 0:0 0
7. FK Meteor Praha 0 0:0 0
8. SK Slavia Praha 0 0:0 0
9. JUNIOR CHOMUTOV 0 0:0 0
10. FC Slavoj Vyšehrad 0 0:0 0
11. FK Baník Sokolov 0 0:0 0
12. FK Neratovice-Byškovice 0 0:0 0
13. FK JUNIOR DĚČÍN 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Kluci z mladších žáků U12 předvedli v Mostě bojovný výkon, škoda jen, že za svůj výkon nebyli odměněni vítězstvím.

Kluci z mladších žáků U12 předvedli v Mostě bojovný výkon, škoda jen, že za svůj výkon nebyli odměněni vítězstvím.

Vedoucí družstva David Pokorný viděl utkání takto:

O víkendu odehráli kluci poslední mistrovské utkání podzimní části ligy, tentokrát ve městě Most. Po velice vyrovnaném duelu se nakonec týmy rozešly smírně 3:3 (první třetina 0:0, druhá 1:1, třetí 2:2). Do tabulky střelců našeho týmu se zapsali se dvěma brankami Martin Nedoma (na obrázku) a s jednou trefou Sebastian Kočev.

Začátek zápasu byl z našeho pohledu velice slušný a dá se možná i říci, že takhle dobře jsme ještě do žádného zápasu v této sezóně nevstoupili. Na hráčích byla vidět obrovská touha napravit zdrcující výsledek 17:2 proti SK Slavii Praha a Mostecký fotbalový klub vypadal poněkud překvapeně z tempa hry, ve kterém naši kluci vlétli do zápasu. Naši udrželi nastavené tempo a se soupeřem sehráli vyrovnanou partii.

Ve druhé třetině kluci obdrželi rychlý gól několik vteřin po úvodním hvizdu. Naštěstí jsme na to dokázali poměrně rychle odpovědět. V pokutovém území byl po pěkné individuální akci ostře faulován Víťa Podivín. Exekutorem pokutového kopu byl určen Martin Nedoma, který ačkoliv napálil míč doprostřed, brankáře se štěstím překonal.

Na začátku poslední třetiny opět převzal iniciativu náš celek. Poté, co se podruhé trefil Martin a následně také Sebastian Kočev, to už vypadalo, že si kluci vítězství sebrat nenechají. Soupeř ale zvýšil obrátky a vyvinul enormní tlak. Nejprve snížil nešťastným gólem k bližší tyči, kdy míč prolétl mezi gólmanem a brankovou konstrukcí. Vyrovnávací gól padl po sporném momentu, kdy nebyl odpískán útočný faul na našeho brankáře. Ten po střetu s útočícím hráčem neudržel míč, který se dostal zpět do hry. Náš hráč poté naprosto zbytečně fauloval. Z nařízeného přímého kopu a spousty náhodně odražených míčů, skončil míč v naší síti.

Dnes rozhodně musíme vyzdvihnout celý tým za obrovskou bojovnost a snahu, kterou předvedli proti tabulkově silnějšímu týmu. Rozhodně by si po předvedeném výkonu zasloužili 3 body za vítězství. Nejslabším článkem nedělního zápasu byl jednoznačně rozhodčí, jenž oběma stranám naprosto zřetelně škodil, když nepískal nepřiměřeně tvrdou hru, hru rukou či fauly v pokutovém území. Kvůli těmto chybám se utkání neslo v „nepřátelském“ duchu a někteří si dokonce domů odnesli drobná zranění. Tonda Horák dokonce skončil s pohmožděným kolenem, díky čemuž zápas nedohrál a po lékařském ošetření bude týden bez fotbalu. Přejeme brzké uzdravení.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

SK Kladno
FC Slavia Karlovy Vary U12
2:2
Podrobnosti
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
zistav
VEGA TRANS

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

23.07.2018 Leon Danylevych (9)
23.07.2018 Dino Čolič (43)
24.07.2018 Jan Kovalčík (13)
24.07.2018 Filip Fečo (15)
24.07.2018 Sebastian Kahoun (9)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 131969
Posledních 30 dnů: 4609 | Posledních 7 dnů: 1333 | Poslední den: 231

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne