AC Sparta Praha vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 7.1.2018 15:00
Místo: U15:U17 - Strahov

Petr Richtář se vrací k vítěznému utkání dorostu ve Františkových Lázních.

O víkendu jsme odehráli poslední, odložené, utkání podzimní části krajského přeboru, když jsme zavítali do Františkových Lázní. Kromě Johnyho Olšana a gólmana Davida Poláčka nastoupili samí mladíci, což bylo znát na herním projevu, protože v prostředku hřiště chyběl přirozený vůdce, který by uklidnil hru a dal jí nějaký řád.

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, hned po rozehrávce se nám podařilo skórovat. Bohužel brzký gól nás uspokojil, iniciativu převzali domácí, naštěstí kvalita byla na naší straně. Poločas jsme nakonec vyhráli 5:1, domácí vstřelili krásný gól z přímého kopu, my jsme skórovali po brejcích a chybách Františkolázeňských.

Druhá půle se nesla v podobném duchu jako první, kolem 60. minuty jsme provedli šest změn, aby byli zápasově vytíženi všichni hráči, což samozřejmě neprospělo plynulosti hry. Ta vypadala po celý zápas chaoticky, provázelo ji mnoho nepřesností a individuálních chyb, přesto jsme dokázali být efektivní a přidali jsme další branky. Ačkoli přezimujeme s pohodovým náskokem na prvním místě, máme přes zimu na čem pracovat!