FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

TJ Lokomotiva Karlovy.. vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 26.10.2018 16:30

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 9 71:19 27
2. TJ Elektroporcelán.. 9 32:17 21
3. TJ Sokol Žlutice 8 42:26 16
4. FK SMB Bochov 8 40:35 9
5. TJ Lokomotiva Karlovy.. 9 20:31 9
6. TJ Olympie Hroznětín 9 20:43 9
7. FK Ajax Kolová 9 18:31 7
8. TJ Vojkovice 9 12:53 6

Kompletní tabulka

Začala Pražská zimní liga na UMT pro starší přípravky U11

Začala Pražská zimní liga na UMT pro starší přípravky U11

V sobotu 18.11. začala pro naší nejstarší přípravku U11 ročníku 2007 zimní liga na UMT v Praze Barrandově. Jednou za 14 dní odehrajeme 2 zápasy po 2x 30 minutách v herním systému 7+1.

 

 

 

 

A jak vypadalo první a druhé kolo podle trenéra Stanislava Štípka:

FC Slavia Karlovy Vary - Admira Praha 7:2  (Kapsa a Holba 2x, Štípek, Pačíska, Dušek 1x).

Kromě prvních 5 minut bylo naše družstvo celý zápas lepší a mohlo vstřelit i více branek. Některé naše šance zastavila tyč. Opravdu hezké individuální výkony. Velké množství povedených kombinací. Skvělá práce. Naši borci nám udělali velkou radost.

 

FC Slavia Karlovy Vary - SC Xaverov 3:3 (Mikeš 2x Holba 1x)

Drobnou naší nevýhodou je, že hrajeme oproti našim soupeřům dvě utkání v jeden den. Přece jen hodinová pauza naše hráče trošku zbrzdí a dá trošku práce naše hráče znovu nastartovat k dalšímu utkání. Přesto první poločas naši hráči odehráli skvěle a jen škoda, že se nám podařilo z těch 6 šancí vstřelit pouze 2 branky. Druhý poločas byl soupeř lepší a na našich hracích už byla znát únava. Soupeř se v průběhu druhého poločasu dostal do vedení a trošku i naši vinou, protože jedna branka byla vlastní a jedna hloupě ze standardky. Kde se v posledních pěti minutách vzala energie a chuť našich hráčů něco s utkáním udělat jako trenér nevím, ale soupeře jsme zatlačili , zaslouženě vyrovnali a je jen škoda, že v poslední minutě naší velkou šanci brankář soupeře chytil, protože mohlo být ještě veseleji.

 

Celkově jsme my trenéři moc spokojení. Potěšil výkon brankáře a hra obránců (nerad chválím jednotlivce, ale Vojta Dušek hrál opravdu skvěle) je poslední dobou parádní. Naši záložníci a útočníci už si zvykli na rozměry hřiště, v soubojích jeden na jednoho jsou úspěšní a deset vstřelených branek za dva zápasy je toho důkazem. Gólů ale mohlo být i více a proto ještě teď v listopadu pozveme jednoho z nejlepších divizních střelců Mariána Geňa, aby naším útočníkům ukázal jak na to.

 

Utkání jsme odehráli v sestavě:

V brance Pospíšil, v obraně Businský, Kadlecová, Dušek, Havlík, v záloze Holba, Pechman, Štork, Pačíska, Kapsa, Štípek a v útoku Matejka, Mikeš.

 

Diskuze

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 149616
Posledních 30 dnů: 5675 | Posledních 7 dnů: 1402 | Poslední den: 113

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne