FC Slavia Karlovy Vary vs FK Olympie Březová

Datum a čas konání: 20.1.2018 11:00
Místo: Drahovice UMT

Začala Pražská zimní liga na UMT pro starší přípravky U11

V sobotu 18.11. začala pro naší nejstarší přípravku U11 ročníku 2007 zimní liga na UMT v Praze Barrandově. Jednou za 14 dní odehrajeme 2 zápasy po 2x 30 minutách v herním systému 7+1.

A jak vypadalo první a druhé kolo podle trenéra Stanislava Štípka:

FC Slavia Karlovy Vary - Admira Praha 7:2  (Kapsa a Holba 2x, Štípek, Pačíska, Dušek 1x).

Kromě prvních 5 minut bylo naše družstvo celý zápas lepší a mohlo vstřelit i více branek. Některé naše šance zastavila tyč. Opravdu hezké individuální výkony. Velké množství povedených kombinací. Skvělá práce. Naši borci nám udělali velkou radost.

FC Slavia Karlovy Vary - SC Xaverov 3:3 (Mikeš 2x Holba 1x)

Drobnou naší nevýhodou je, že hrajeme oproti našim soupeřům dvě utkání v jeden den. Přece jen hodinová pauza naše hráče trošku zbrzdí a dá trošku práce naše hráče znovu nastartovat k dalšímu utkání. Přesto první poločas naši hráči odehráli skvěle a jen škoda, že se nám podařilo z těch 6 šancí vstřelit pouze 2 branky. Druhý poločas byl soupeř lepší a na našich hracích už byla znát únava. Soupeř se v průběhu druhého poločasu dostal do vedení a trošku i naši vinou, protože jedna branka byla vlastní a jedna hloupě ze standardky. Kde se v posledních pěti minutách vzala energie a chuť našich hráčů něco s utkáním udělat jako trenér nevím, ale soupeře jsme zatlačili , zaslouženě vyrovnali a je jen škoda, že v poslední minutě naší velkou šanci brankář soupeře chytil, protože mohlo být ještě veseleji.

Celkově jsme my trenéři moc spokojení. Potěšil výkon brankáře a hra obránců (nerad chválím jednotlivce, ale Vojta Dušek hrál opravdu skvěle) je poslední dobou parádní. Naši záložníci a útočníci už si zvykli na rozměry hřiště, v soubojích jeden na jednoho jsou úspěšní a deset vstřelených branek za dva zápasy je toho důkazem. Gólů ale mohlo být i více a proto ještě teď v listopadu pozveme jednoho z nejlepších divizních střelců Mariána Geňa, aby naším útočníkům ukázal jak na to.

Utkání jsme odehráli v sestavě:

V brance Pospíšil, v obraně Businský, Kadlecová, Dušek, Havlík, v záloze Holba, Pechman, Štork, Pačíska, Kapsa, Štípek a v útoku Matejka, Mikeš.