12. FK Litvínov a.s. 7 29:57 4
13. FK Junior Děčín 8 10:141 0

Kompletní tabulka

Mladší žáci U13 vyhráli halový turnaj v Chebu

V neděli 19.11.2017 jsme se zúčastnili halového turnaje v Chebu. V minulosti byl tento turnaj vždy minimálně z 50% startovního pole dobře obsazený nejen kvalitními českými, ale i německými týmy. Proto zaslané propozice pro nás znamenali mírné zklamání, které průběh turnaje pak jen potvrdil.

Turnaj jsme vyhráli se skórem 48:3 a to jsme v každém utkání vyjma finále zhruba od páté minuty nastupovali pouze se třemi hráči v poli. Naštěstí pro nás se turnaje účastnil i tým Tiki Taka, což byl neoficiální tým Sokolova, který se turnaje účastnil v rámci oslav narozenin jednoho z nich.

Spolu jsme sehráli parádní finále, které jsme vyhráli po dramatickém průběhu 3 : 2 a kluci si tak přeci jen museli vítězství na turnaji opravdu vybojovat a radost byla nakonec veliká.