FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Hvězda Cheb B

Datum a čas konání: 27.10.2018 11:30
Místo: Dvory

Tabulka

1. FK Baník Sokolov 7 439:74 21
2. FC Slavia Karlovy.. 8 259:130 18
3. FC Viktoria Mariánské.. 7 258:138 16
4. FK Ostrov 7 235:142 15
5. FC Slavia Karlovy.. 8 218:218 15
6. TJ Jiskra Aš 7 186:160 12
7. FC Cheb/Lipová 7 139:190 4
8. FK Hvězda Cheb 7 121:223 3
9. FK Baník Sokolov B 7 105:317 3
10. FK Hvězda Cheb B 7 83:451 0

Kompletní tabulka

Mladší přípravka U9 absolvovala další z halových turnajů, tentokrát ve Spořicích.

Mladší přípravka U9 absolvovala další z halových turnajů, tentokrát ve Spořicích.

V sobotu 2.12.2017 jsme byli účastníky turnaje ve velké sportovní hale ve Spořicích. Na turnaji si zahrálo 6 týmů a hrálo se systémem každý s každým, jeden zápas trval 14 minut. Hrálo se klasickým stylem 4+1 na házenkářské branky a menší rozměry branek nám při tomto turnaji dělaly problémy.

 

 

 

Hodnocení pro klubový web připravil trenér Tomáš Havlík.

 

Slavia K.Vary – FK Ostrov II.              2:1

I na turnaji ve Spořicích jsem svůj první zápas na turnaji zvládli, přestože jsme museli dotahovat vedení týmu z Ostrova. Nejprve vyrovnal krásnou střelou pod břevnou Jakub Škarda po nezištné zpětné přihrávce od Martina Lukáše a obrat dokonal Martin Lukáš sám, když po uvolnění od Tobiáše Peťovského „hokejovým blafákem“ překonal brankáře. 

Branky : Škarda, Lukáš

 

MFK Most – Slavia K.Vary     1:4

I ve druhém zápase jsme museli dotahovat vedení soupeře. Kluci si však vytvořili tlak a z něj se nám podařilo utkání otočit a vstřelit 4 branky. Nutno dodat, že branek mohlo být na obou stranách více. Jak my, tak soupeř však své další šance neproměnil.

Branky : 2x Lukáš, Danylevych, Korčák

 

Slavia K.Vary – Junior Žatec             0:2

V dalším utkání turnaje jsme se konečně potkali se soupeřem ze Žatce. Už v minulém roce jsme s tímto kvalitním soupeřem často sehráli pěkná a dramatická utkání. Soupeř svou kvalitu potvrdil i v tomto zápase. Potřetí na turnaji jsme prohrávali 0:1, ale tentokrát jsme na zvrat neměli. Soupeř po naší individuální chybě brankáře přidal druhý gól a my si tak zaslouženě připsali první porážku. 

 

Slavia K.Vary – FK Ostrov I.               0:3

V dalším zápase proti Ostrovu I. jsme nepodali tak špatný výkon, jak napovídá výsledek. Ale za stavu 0:1 jsme nedokázali gólově zúročit náš velký tlak a naopak z protiútoku inkasovali na 0:2 a to rozhodlo. Tak to ale někdy ve fotbale chodí. Soupeř pak v závěru přidal ještě třetí gól.

 

Slavia K.Vary – SK Ervěnice-Jirkov    0:0

Poslední zápas s Jirkovem odpovídal tomu, že se potkali 2 mužstva, která v několika utkáních nevstřelila gól (Jirkovu  se to povedlo za turnaj 4x, nám 3x). Bezgólovou remízou jsme si nakonec zajistili konečné 3.místo v turnaji.

 

Sestava : Lukáš, Korčák, Kadlec, Peťovský, Havlík, Danylevych, Škarda, Štrobl, Kahoun

     
Pořadí turnaje :

1. FK Ostrov I.                   5          4          0          1          10 : 3               12
2. Junior Žatec                  5          3          2          0            9 : 1               11       
3. Slavia K.Vary               5          2          1          2            6 : 7                7
4. SK Ervěnice - Jirkov     5          1          3          3            4 : 2                6
5. FK Ostrov II.                 5          1          1          3            5 : 9                4
6. MFK Most                     5          0          1          4            1 : 13              1

 

Průběh celého dnešního turnaje byl takový pošmourný stejně jako osvětlení v hale. Kvalitě fotbalu bohužel nepřidalo ani to, že povrch v hale byl velice kluzký a kluci si chvílemi připadali jako na bruslích. Před dvěma lety se ve Spořicích hrálo na branky 5x2 metry, od minulého roku bohužel pouze na házenkářské branky. A tak bylo docela dost zápasů, kdy moc gólů nepadlo. Této velké hale by určitě slušela hra na větší branky. Už dlouho se nám nestalo, že bychom ve 3 zápasech za sebou nevstřelili ani gól. Ale nebyli jsme v tom sami. Při hře na větší branky by se určitě i více bavili rodiče a výsledky 6:4 by byly mnohem lepší než 0:0 nebo 2:0.

 

Pozitivem dnešního turnaje bylo, že jsme v brance protočili pět brankářů a všichni obstáli. Samozřejmě jsou tam nedostatky, ale ty se odstraní pouze tím, že si to kluci zažijí a zkusí.  Nakonec 3.místo není zas tak špatné, i když výkon dnes nebyl úplně optimální. Určitě umíme hrát líp, ale i lepším týmům se stane, že prostě nemají svůj den. 

Diskuze

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 149616
Posledních 30 dnů: 5675 | Posledních 7 dnů: 1402 | Poslední den: 113

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne