FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Hvězda Cheb B vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 6.4.2019 00:00

Tabulka

1. FK Baník Sokolov 9 537:96 27
2. FK Ostrov 9 290:174 21
3. FC Slavia Karlovy.. 9 275:174 18
4. FC Slavia Karlovy.. 9 298:224 18
5. FC Viktoria Mariánské.. 9 287:218 16
6. TJ Jiskra Aš 9 225:204 15
7. FC Cheb/Lipová 9 209:230 10
8. FK Baník Sokolov B 9 198:364 6
9. FK Hvězda Cheb 9 155:293 3
10. FK Hvězda Cheb B 9 102:599 0

Kompletní tabulka

CHRISTMAS CUP - turnaj „2009“ Jirkov (hala Strupčice) - 16.12.2017

CHRISTMAS CUP - turnaj „2009“ Jirkov (hala Strupčice) - 16.12.2017

V sobotu 16.12.2017 jsme odehráli poslední letošní turnaj, jehož pořadatelem byl oddíl Ervěnice – Jirkov. Byl to 2.ročník turnaje nazvaného CHRISTMAS CUP 2017 a odehrál se ve sportovním areálu Strupčice u Chomutova. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů a hrálo se systémem každý s každým ve 2 skupinách. Poté první dva týmy ze skupin postoupily do play-off o 1.-4.místo a ostatní týmy sehrály zápasy o 5.-8.místo. Jeden zápas trval 15 minut. Hrálo se klasickým stylem 4+1 na házenkářské branky, a tentokrát byly použity florbalové mantinely, takže míč byl skoro stále ve hře.

Slavia K.Vary – FK Vroutek   5:2 ( 2x Štěpán, Kadlec, Lukáš, Korčák)

V prvním zápase turnaje jsme dostali na rozehrání lehčího soupeře, ale kluci si zvykali na prostředí, halu a hlavně florbalové mantinely. Takže výkon nebyl ideální. Brzy jsme se dostali do vedení 3:0, soupeř snížil na 3:1, poté jsme odskočili na 5:1 a Vroutek už jen v závěru korigoval na konečných 5:2. 

 

Slavia K.Vary – Slavoj Žatec    2:0 (Kadlec, Korčák)

I výkon ve druhém zápase nebyl podle našich trenérských představ a slávistům dělal urostlejší soupeř poměrně velké problémy. V polovině zápasu jsme konečně předvedli první kombinační akci na turnaji, když Peťovský vysunul Lukáše a ten předložil Kadlecovi lahůdku do prázdné branky – 1:0. Za tohoto stavu se blýskl náš brankář Škarda, který vytáhl velkou šanci soupeře a minutu před koncem přidal naši gólovou pojistku Korčák – 2:0. 

 

Loko-Ervěnice Jirkov „A“ – Slavia K.Vary     1:0

Před posledním zápasem ve skupině měly oba týmy postup do semifinále jasný, a tak se hrálo o to, kdo naší skupinu vyhraje. Bylo to nejfotbalovější utkání naší skupiny, gólovou tutovku Lukáše „vyčapal“ výborným zákrokem brankář soupeře. Ale minutu před koncem utkání jsme bohužel inkasovali my a ve skupině obsadili 2.místo. 

 

Semifinále : Slavia  K.Vary – Loko-Ervěnice Jirkov „B“       4:0 (2x Hlavatý, Štěpán, Korčák)

Před semifinále však musely přijít změny, protože naše zápasy ve skupině byly odehrány jako se zataženou ruční brzdou. Kluci si však trenérskou kritiku vzali k srdci a i díky pozměněnému střídání předvedli v semifinále výkon, který od nich chceme vídat. Bylo tam nasazení, bojovnost, srdíčko a týmový duch. Do vedení jsme se dostali gólem Štěpána, který míč do branky doslova prorval. A od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo – Slavia. Dva góly přidal Hlavatý a střelnici zakončil Korčák.

 

Finále : Slavia K.Vary – Loko-Ervěnice Jirkov „A“   1:0 (Korčák)

Ve finále jsme narazili na domácí „Ačko“, a tak tu byla možnost soupeři vrátit porážku ve skupině. Slavia pokračovala ve výborném výkonu ze semifinále podpořený výborně chytajícím Škardou. Domácí „A“-tým je bývalé družstvo Loko Chomutov, s kterým jsme i v loňském roce sehráli několik výborných zápasů. Úroveň utkání odpovídala tomu, že se hrálo finále. O vítězství nakonec rozhodl jediným gólem v utkání Adam Korčák a my se mohli s rokem 2017 rozloučit vítězstvím a 1.místem na turnaji.    

 

Sestava : Lukáš, Korčák, Kadlec, Štěpán, Peťovský, Štrobl, Hlavatý, Kahoun, Škarda

 

Kluci udělali od září opět velký pokrok a nakonec to předvedli i v tomto turnaji. Je super vidět, že úspěchu se už snaží dosáhnout jako tým a ne jako jednotlivci. A z úspěchu se dokážou radovat společně. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu (i ti, co nyní museli zůstat doma).

Nejlepší hráčem našeho týmu byl vyhlášen Jakub Škarda, který ve čtyřech utkáních inkasoval pouze jediný gól.

Nejužitečnějším hráčem turnaje byl pořadateli vyhlášen Adam Korčák, střelec 4 gólů na turnaji a i toho vítězného ve finále.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 158437
Posledních 30 dnů: 4536 | Posledních 7 dnů: 825 | Poslední den: 84

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne