FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

Olympia Radotín vs FC Slavia Karlovy Vary

Datum a čas konání: 29.9.2018 10:15
Místo: Radotín

Tabulka

1. FK Dobrovice 9 22:10 22
2. SK ZÁPY 8 17:7 21
3. TJ Jiskra Ústí n/O 9 12:13 17
4. FK Loko Vltavín 9 20:15 15
5. TJ Jiskra Domažlice 9 19:16 15
6. SK Převýšov 9 14:12 15
7. FC Slavoj Vyšehrad 9 16:16 15
8. FK Králův Dvůr 9 8:8 13
9. Olympia Radotín 9 10:11 13
10. TJ Slovan Velvary 9 15:14 12
11. FC Slavia Karlovy Vary 9 14:17 12
12. TJ Štěchovice 8 12:9 11
13. FC Písek 8 12:15 11
14. FK Litoměřicko 9 14:17 10
15. SK Benešov 8 9:12 10
16. SK Viktorie Jirny 8 7:16 8
17. SK Sokol Brozany 8 10:15 7
18. TJ Sokol Živanice 9 9:17 7

Kompletní tabulka

František Krejčí hodnotí turnaj v Annabergu

František Krejčí hodnotí turnaj v Annabergu

Turnajem v Annabergu byla zahájena série čtyř turnajů, které budou hrány pod záštitou přeshraniční spolupráce s německým krajem Erzgebirge, s finanční podporou a záštitou Evropské unie. Jedním z cílů uspořádání česko-německých fotbalových turnajů pro mládež v rámci projektu „FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC" je pro účastníky možnost porovnání svých sportovních schopností s jinými týmy, se kterými ještě nehrály a tím i zvýšení atraktivnosti vzájemných utkání. To vše se v Annabergu potvrdilo a za to patří dík organizátorům turnaje i našemu partnerovi v projektu.

Jak viděl turnaj trenér František Krejčí:

Tento turnaj před koncem roku měl pro nás jeden hlavní cíl,tj. s radostí a s chutí si obohatit volné dny. Kluci to od počátku vzali spíše bez větší chuti a odpočinkově. Přestože jsme úvodní zápas s SpG Zoblitz/Marienberg vcelku s přehledem vyhráli, rozhodně tomu chybělo to, co nás zdobilo dříve. Nasazení, bojovnost a hra na kterou se dobře dívá.

Druhé utkání s Kreisauswahl Erzgebirge se neslo v podobném duchu jako to předchozí. Soupeř hrál jednoduše a neskutečně účelně. Naše hra byla komplikovaná, prošpikovaná zbytečným taháním míče, a navíc stále chyběla dynamika a nasazení. Přestože jsme dvakrát vedli, soupeř nakonec vždy vyrovnal a tento nerozhodný výsledek nás díky horšímu skóre nakonec stál postup z prvního místa ze skupiny.

Po tomto utkání již musela přijít bouře v kabině, protože bohorovnost naší hry už překročila únosnou mez. V posledním utkání naší skupiny jsme si poměrně snadno poradili s dalším německým týmem SpG Konigswalde/Barenstein, ale přesto jsme si v závěru utkání opět neodpustili vlažnou pasáž a soupeř výsledek trochu zkorigoval. První postupové místo jsme si neuhlídali, a proto jsme šli z druhého místa do semifinálové konfrontace s vítězem druhé skupiny. Tím nebyl nikdo jiný, než druhý český tým – extraligový Mostecký fotbalový klub.

Tento soupeř nás ovšem dostatečně nabudil a na palubovce se odehrával náročný fotbal, plný soubojů se slušnými fotbalovými pasážemi na obou stranách. Soupeři patřila první část utkání, kde byl o trochu lepším a sebevědomějším týmem. Výsledkem byla branka v naší síti. Kluky to ovšem nepoložilo. Srovnali krok a zatápěli soupeři. Když jsme pak po nádherné kombinaci parádní brankou vyrovnali, bylo nás najednou plné hřiště. Soupeř ale byl stále nebezpečný a tak se hrál opravdu kvalitní fotbal. Po chybě v obraně se soupeři podařilo jít opět do vedení. V dalším průběhu jsme hráli výtečně a je jen škoda dvou jasných příležitostí, když jsme se hned dvakrát ocitli tváří v tvář brankáři soupeře. Soupeřův brankář byl ale úspěšnější a nedovolil nám srovnat skóre. Stejně si poradil i náš Tichota proti mosteckým šancím.

My jsme se tlačili za vyrovnáním, ale to se bohužel nepodařilo. Naopak při zoufalém hledání cesty jak překonat obranu soupeře jsme po drobné chybě brankáře v samotném závěru inkasovali potřetí a tím bylo po zápase. Pro nás to znamenalo zabojovat o třetí příčku. To se nakonec povedlo a po poměrně hladkém průběhu jsme si snadno poradili s VfB Annaberg a celkově bronzová příčka zbyla tedy pro nás.  

Co k turnaji dodat?

Musím konstatovat, že celkově nejsem příliš spokojen. Cíl turnaje, tj. finálová účast se nám nepodařilo naplnit. Navíc ani předvedená hra, kromě utkání s Mostem, neměla potřebnou kvalitu.

Na obranu kluků musím říct, že na turnaji neměli možnost dostat se pořádně do tempa, neboť přes „dobrovolnost“ se turnaje zúčastnilo 16 hráčů a to je na herní systém 4 + 1 příliš mnoho.

Navíc byla až příliš vidět téměř čtyřtýdenní herní pauza. Jediné utkání, které mě uspokojilo jak nasazením, tak herním projevem bylo utkání s Mostem, kde jsme odehráli s velmi dobrým soupeřem vyrovnané a kvalitní utkání. Příslibem budiž, že závěr turnaje už přece jen měl určité parametry a Míla Lexa se nakonec dostal do „all stars“ týmu turnaje. 

 

Statistické údaje o turnaji

Přihlášená mužstva:

1) SPG Königswalde/Bärenstein
2) Mostecký fotbalový klub
3) FC Slavia Karlovy Vary
4) Kreisauswalde Erzgebirge
5) SpG Zoblitz/Marienberg
6) VfB Annaberg
7) SpG Presnitztal/Mildenau
8) FSV Blau-Weis Schwarzenberg
 

Složení týmu FC Slavia Karlovy Vary: Tichota - Stařík, Huňat, Čejka, Gondzsala, Horník, Lexa, Černý, Majer, Klopotovskyy, Tran, Čáslavský, Mlýnek, Fečo, Kavka, Špatný. Nepřítomni : Farid (omluven), Lukáš (zraněný)

 

Utkání v základní skupině:

FC Slavia Karlovy Vary – SpG Zoblitz/Marienberg        2 : 0 ( Horník 2x )
FC Slavia Karlovy Vary – Kreisauswahl Erzgebirge              2 : 2 ( Klopotovskyy, Kavka )
FC Slavia Karlovy Vary – SpG Königswalde/Bärenstein       4 : 2 ( Černý, Lexa, Huňat, Čáslavský )

 

Konečná tabulka skupiny

1. Kreisauswahl Erzgebirge           7 bodů
2. FC Slavia Karlovy Vary                7 bodů
3. SpG Zoblitz/Marienberg                 3 body
4. SpG Königswalde/Bärenstein         0 bodů

 

Semifinále :

FC Slavia Karlovy Vary – Mostecký FK                              1 : 3 ( Horník )

 

o 3. místo                 

FC Slavia Karlovy Vary – VfB Annaberg                              4 : 1 ( vlastní, Lexa, Gondzsala, Kavka )

Finále

Mostecký FK - Kreisauswahl Erzgebirge                           3 : 0

 

Naši střelci

Horník                                                     3 branky
Lexa, Kavka                                            2 branky
Gondzsala, Černý, Klopotovskyy,        
Čáslavský, Huňat                                   1 branka
vlastní                                                     1 branka

 

Asistence na turnaji :

Tichota, Klopotovskyy, Černý                 2x
Majer, Mlýnek, Huňat, Stařík,
Gondzsala, Špatný, Horník, Tran           1x

 

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary
FK Litoměřicko
3:2 PP
Podrobnosti
VEGA TRANS
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
Prom-in

Střelci týmu

4 góly

Rostislav Vokáč

3 góly

Daniel Krlička

2 góly

Marian Geňo

1 gól

Pavel Maňák

1 gól

Dominik Mandula

Nejbližší narozeniny

24.09.2018 Ondřej Vošmik (13)
24.09.2018 Tomáš Rouča (8)
26.09.2018 Lukáš Harvánek (6)
29.09.2018 Alex Leech (6)
01.10.2018 Ondřej Kalán (7)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 144784
Posledních 30 dnů: 6304 | Posledních 7 dnů: 1515 | Poslední den: 186

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | INFO@SLAVIAKV.CZ
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne