FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Nejdek

Datum a čas konání: 7.4.2019 17:00
Místo: Drahovice UMT

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 10 62:18 26
2. TJ Baník Královské.. 10 40:19 22
3. FK Nejdek 10 25:24 21
4. FK Hvězda Cheb 10 61:16 20
5. FC Cheb/Lipová 10 23:22 16
6. FC Viktoria Mariánské.. 10 42:28 14
7. FK Tatran Kadaň 10 39:26 14
8. Citice/Březová 10 42:50 12
9. FK Ostrov 10 30:34 11
10. SK Toužim 10 23:69 9
11. FC Františkovy Lázně 10 4:85 0

Kompletní tabulka

V rozhovoru se nám představil Aleš Jiskra, jedna z opor dorostu i juniorky.

V rozhovoru se nám představil Aleš Jiskra, jedna z opor dorostu i juniorky.

Aleši, můžeš nám o sobě něco prozradit? Určitě by fanoušky zajímaly tvoje první fotbalové krůčky.

Něco vám prozradím, ale nebude toho moc. S fotbalem jsem začínal ve čtrnácti letech v klubu FK Ajax Kolová. Po roce jsem dostal nabídku na hostování do Karlových Varů a byla to velká výzva. Jsem rád, že jsem ji přijal a v klubu působím dodnes.

 

Dobře, moc jsi toho neprozradil. Tak snad víc o tom, jak hodnotíš uplynulý podzim? Uvítal jsi, že jsme přibrali pod dorostenecký tým 1.A třídu mužů? Jen pro zajímavost uvedu, že jako kapitáni jste se ve většině utkání střídali s Mírou Očkem a pod tvým „kapitánstvím“ juniorka všechny zápasy vyhrála.  

Podzim hodnotím pozitivně. Podařilo se nám plnit cíle, které jsme si před sezónou určili. Dorost, za který nastupují hlavně mladší ročníky, je na prvním místě s náskokem devíti bodů. V 1.A třídě jsme díky vydařenému závěru podzimu na páté příčce a věřím, že se v jarní části můžeme ještě poprat o vyšší příčky. Myslím si, že přechod z dorostenecké soutěže do 1.A třídy mužů byl pro všechny z nás velkým přínosem, dalo nám to určitě hodně. Ten rozdíl mezi dorosteneckou soutěží a dospělým fotbalem je markantní a bylo to znát zejména v prvních utkáních. Na vítězstvích pod mým „kapitánstvím“ se podepsal výkon celého týmu, to není zásluhou jednotlivce.

 

Co tě nejvíce baví na fotbale? A kam bys to chtěl dotáhnout?

Jako každého fotbalistu mě samozřejmě baví střílení gólů. Také mám ovšem radost, když dám povedený centr nebo když zmařím útok soupeře. Fotbal hraju hlavně pro radost, budu rád, když mi v budoucnu chuť pro fotbal vydrží a nebudou mne trápit zranění.

 

Jak tě znám, tak věřím, že chuť do fotbalu ti vydrží i nadále a doufám, že se ti budou vyhýbat zranění. Teď kousek dál od fotbalu, jaké máš mimofotbalové koníčky?

Krom fotbalu rekreačně provozuju spoustu sportovních aktivit. Teď v zimním období patří mezi mé nejoblíbenější lyžování a futsal.

Od malička jsem hrál lední hokej, nyní předávám své zkušenosti nejmenším hokejistům v klubu HC Energie Karlovy Vary.  Od mých pěti let jsem do loňského roku sólově zpíval v ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary. Zde jsem také navštěvoval hodiny hry na housle, později mne ale zaujaly české dudy, na které hraju dodnes. 

 

Jaké vidíš cíle pro jarní část sezony? Čeká vás, včetně přípravných, hodně utkání, na co bys diváky pozval?

V dorostu bychom chtěli určitě obhájit mistrovský titul. Jak už jsem už říkal, v mužích bychom se chtěli poprat o horní příčky tabulky. Ze začátku sezóny nám chvilku trvalo zvyknout si na chlapský fotbal, ale naše výkonnost šla postupně nahoru a věřím, že po kvalitní zimní přípravě, kterou pro nás mají trenéři určitě nachystanou, budeme pro všechny soupeře tvrdým oříškem.

Diváky bych určitě rád pozval na všechny naše zápasy. Svůj specifický náboj však mají utkání s nedalekým Ostrovem. Vždycky jsou to prestižní, vyrovnaná utkání, kterým nechybí nasazení ani kvalita. Zajímavých utkání bude ale spousta, tak nám držte palce!

Diskuze

Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 158437
Posledních 30 dnů: 4536 | Posledních 7 dnů: 825 | Poslední den: 84

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne