FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Varnsdorf

Datum a čas konání: 30.3.2019 00:00
Místo: Drahovice

Tabulka

1. FK Baník Sokolov 11 38:12 25
2. FK Litvínov a.s. 11 28:10 25
3. FK Neratovice-Byškovice 11 41:20 24
4. FK Ústí nad Labem 11 28:15 22
5. Junior Chomutov 11 26:14 21
6. Mostecký fotbalový klub 11 21:19 19
7. FC Háje Jižní Město 11 26:24 18
8. SK Roudnice n/L 11 31:20 14
9. FC Slavia Karlovy.. 11 19:25 13
10. FK Viktoria Žižkov 11 16:31 11
11. FK Junior Děčín 11 10:58 5
12. FK Varnsdorf 11 5:41 1

Kompletní tabulka

V KV areně se uskutečnil další z turnajů v rámci projektu FOTBALOVÉ TURTNAJE BEZ HRANIC

V KV areně se uskutečnil další z turnajů v rámci projektu FOTBALOVÉ TURTNAJE BEZ HRANIC

V neděli dopoledne proběhl pod pořadatelstvím TJ KSNP Sedlec a Sportovní fotbalové akademie mládeže Karlovy Vary v hale pro míčové sporty druhý turnaj v rámci projektu „Fotbalové turnaje bez hranic“. Turnaje se zúčastnila dvě družstva našich starších žáků U15, sdružené družstvo našeho partnera z projektu FV Blau-Weiß Königswalde e.V. s klubem FSV 1911 Bärrenstein e.V., z německé strany dále okresní výběr Kreisauswahl ERZ, z české strany ligový Mostecký FK, Slavoj Žatec, FK Ostrov a družstvo pořádajícího klubu. Na turnaj byli od nás nominováni (podle abecedy) brankáři Beran a Starosta a hráči do pole Čáslavský, Čejka, Černý, Farid, Fečo, Gondzsala, Horník, Huňat, Kavka, Klopotovskyy, Majer, Mlýnek, Stařík, Tran.

Do turnaje obě naše družstva nastupovala s cílem sehrát na turnaji důstojnou roli umocněnou domácím prostředím, turnaj odehrát v maximálním nasazení a pokud možno bez zranění.

A jak se to povedlo, hodnotí jeden z trenérů Josef Němec:

„Jen pro seznámení rozdělení do dvou našich týmů bylo nahodilé a pojmenování první a druhý tým bylo důležité pouze pro organizaci turnaje. Kluci byli obeznámeni s tím, že rozdíl mezi prvním a druhým týmem není, co se týče výkonosti, žádný!

Ze svých skupin obě naše družstva postoupila z druhých míst, do jediné, čtyřčlenné finálové skupiny. První tým dvakrát vyhrál a s jednou remízou, kterou si přinesl ze základní skupiny, celý turnaj vyhrál... BRAVO..

Druhý tým, který měl od úvodního zápasu zraněnou dvojici Maier, Černý (turnaj dohrál) dohrával bez střídání, což se ke konci samotného turnaje výrazně projevilo. Jsem bytostně přesvědčen, že každý z hráčů udělal maximum pro úspěch. Výsledkem bylo první a čtvrté místo, a hlavně hromadný vítězný, oslavný pokřik celého týmu, všech kluků v kabině.

Všichni hráči velmi dobře kolektivně pracovali. Přístup k turnaji, byl z mého pohledu, naprosto v pořádku. Na některých hráčích se projevila pauza bez fotbalu více, někteří tento turnaj zvládli i po fotbalové stránce velice slušně.

V momentě, kdy se na halovém turnaji, na začátku přípravy nikdo nezraní, musí převládat spokojenost. Ne jinak tomu je i v tomto případě.“

Turnaj se vydařil po všech stránkách a zasloužili se o to nejen zúčastněná družstva. Poděkování patří zejména organizátorům turnaje a také rodičům a všem, kteří si našli do haly pro míčové sporty cestu.

Po turnaji v Annabergu už se nesetkávala neznámá družstva, ale potkávali se vlastně „staří známí“. A k tomu by právě turnaje v rámci projektu měly sloužit.

Příští turnaj v rámci projektu se uskuteční ve dnech 3. a 4.2.2018 na umělé trávě v Drahovicích.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 158437
Posledních 30 dnů: 4536 | Posledních 7 dnů: 825 | Poslední den: 84

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne