FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Ústí nad Labem 22 143:22 59
2. FK Baník Sokolov 22 147:26 56
3. FK Viktoria Žižkov 22 106:40 50
4. FC Slavia Karlovy.. 22 63:33 43
5. FC Háje Jižní Město 22 78:40 39
6. SK Roudnice n/L 22 74:50 39
7. FK Varnsdorf 22 65:77 31
8. FK Neratovice-Byškovice 22 43:50 24
9. FK Litvínov a.s. 22 44:61 21
10. SK Střešovice 22 37:113 18
11. Junior Chomutov 22 41:96 16
12. FK Litoměřicko 22 6:239 0

Kompletní tabulka

V KV areně se uskutečnil další z turnajů v rámci projektu FOTBALOVÉ TURTNAJE BEZ HRANIC

V KV areně se uskutečnil další z turnajů v rámci projektu FOTBALOVÉ TURTNAJE BEZ HRANIC

V neděli dopoledne proběhl pod pořadatelstvím TJ KSNP Sedlec a Sportovní fotbalové akademie mládeže Karlovy Vary v hale pro míčové sporty druhý turnaj v rámci projektu „Fotbalové turnaje bez hranic“. Turnaje se zúčastnila dvě družstva našich starších žáků U15, sdružené družstvo našeho partnera z projektu FV Blau-Weiß Königswalde e.V. s klubem FSV 1911 Bärrenstein e.V., z německé strany dále okresní výběr Kreisauswahl ERZ, z české strany ligový Mostecký FK, Slavoj Žatec, FK Ostrov a družstvo pořádajícího klubu. Na turnaj byli od nás nominováni (podle abecedy) brankáři Beran a Starosta a hráči do pole Čáslavský, Čejka, Černý, Farid, Fečo, Gondzsala, Horník, Huňat, Kavka, Klopotovskyy, Majer, Mlýnek, Stařík, Tran.

Do turnaje obě naše družstva nastupovala s cílem sehrát na turnaji důstojnou roli umocněnou domácím prostředím, turnaj odehrát v maximálním nasazení a pokud možno bez zranění.

A jak se to povedlo, hodnotí jeden z trenérů Josef Němec:

„Jen pro seznámení rozdělení do dvou našich týmů bylo nahodilé a pojmenování první a druhý tým bylo důležité pouze pro organizaci turnaje. Kluci byli obeznámeni s tím, že rozdíl mezi prvním a druhým týmem není, co se týče výkonosti, žádný!

Ze svých skupin obě naše družstva postoupila z druhých míst, do jediné, čtyřčlenné finálové skupiny. První tým dvakrát vyhrál a s jednou remízou, kterou si přinesl ze základní skupiny, celý turnaj vyhrál... BRAVO..

Druhý tým, který měl od úvodního zápasu zraněnou dvojici Maier, Černý (turnaj dohrál) dohrával bez střídání, což se ke konci samotného turnaje výrazně projevilo. Jsem bytostně přesvědčen, že každý z hráčů udělal maximum pro úspěch. Výsledkem bylo první a čtvrté místo, a hlavně hromadný vítězný, oslavný pokřik celého týmu, všech kluků v kabině.

Všichni hráči velmi dobře kolektivně pracovali. Přístup k turnaji, byl z mého pohledu, naprosto v pořádku. Na některých hráčích se projevila pauza bez fotbalu více, někteří tento turnaj zvládli i po fotbalové stránce velice slušně.

V momentě, kdy se na halovém turnaji, na začátku přípravy nikdo nezraní, musí převládat spokojenost. Ne jinak tomu je i v tomto případě.“

Turnaj se vydařil po všech stránkách a zasloužili se o to nejen zúčastněná družstva. Poděkování patří zejména organizátorům turnaje a také rodičům a všem, kteří si našli do haly pro míčové sporty cestu.

Po turnaji v Annabergu už se nesetkávala neznámá družstva, ale potkávali se vlastně „staří známí“. A k tomu by právě turnaje v rámci projektu měly sloužit.

Příští turnaj v rámci projektu se uskuteční ve dnech 3. a 4.2.2018 na umělé trávě v Drahovicích.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary U15
FK Litvínov a.s.
2:1
Podrobnosti
zistav
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
Nábor

Střelci týmu

14 gólů

Sebastian Horník

12 gólů

Filip Kavka

10 gólů

Ondřej Mlýnek

7 gólů

Štěpán Černý

7 gólů

Sammy Farid

Nejbližší narozeniny

24.06.2018 Vítek Pechman (11)
24.06.2018 Antonín Horák (12)
26.06.2018 Petr Gabriel (47)
27.06.2018 Ondřej Blažek (9)
28.06.2018 Jan Kalina (20)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 127360
Posledních 30 dnů: 5542 | Posledních 7 dnů: 875 | Poslední den: 117

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne