Příští zápas

FK Ostrov vs FC Slavia Karlovy Vary

Datum a čas konání: 24.2.2018 11:30
Místo: Ostrov

Áčko má za sebou další přípravné utkání. Tentokrát v Chomutově remízovalo 3:3 (1:2).

K druhému přípravnému utkání se áčko tentokrát vypravilo do severních Čech a trenér Tichota proti domácímu FC Chomutov vyzkoušel i několik dorostenců. Utkání jsme odehráli v sestavě: Chára (46.Strnad)- Mestl, Staněk, Pěkný (46.Jiskra), Skala- Gabriel (46.Šupík), Krlička, Vokáč, Jaffan (46.Kalina) – Geňo (46.Mašata), Psohlavec 46.Novotný).

Do utkání jsme vstoupili dobře, už ve třetí minutě jsme šli do přečíslení dva na jednoho, ale nabídnutou příležitost jsme špatně vyřešili. V 6.minutě šel po přihrávce Mariana Geňa sám na brankáře Martin Psohlavec, ale ve skórování mu zabránila tyč. Ve 22. minutě už jsme šli do vedení, když se po centru Mariana Geňa prosadil hlavou Zdeněk Skala. A o dvě minuty jsme po střele Martina Psohlavce šli do vedení 0:2. Ve 28. minutě to už mohlo být 0:3, ale Martinu Psohlavcovi stálo v cestě za navýšením skóre tentokrát břevno, a následnou dorážku zlikvidovat domácí brankář. Do konce první půle chybělo pět minut a po naší chybné rozehrávce jsme domácím nabídli šanci na snížení a ti toho dokázali využít. A tak se šlo do kabin za stavu 1:2.

I vstup do druhé půle jsme neměli špatný. Ve 49. minutě pro změnu trefil tyč Daniel Krlička….. Štěstí v tomto utkání skutečně nestálo na naší straně. V 70. minutě po kopu z rohu domácí skóre srovnali a v 74. minutě se po pěkné kombinaci dostali do vedení. Skóre na konečných 3:3 upravil v 83. minutě Honza Kalina.

Jak viděl utkání trenér Tichota:

„Zápas bych rozdělil do dvou poločasů. V tom prvním se nám dařilo, dobře jsme kombinovali, získávali balony ve středu hřiště a dostávali se do zakončení. Hráli jsme organizovaně a výkon měl slušné parametry. Bohužel jsme se gólově prosadili pouze dvakrát. Po změně stran jsme iniciativu přenechali domácím a po našich chybách jsme dvakrát inkasovali. Hlavně druhý poločas nám ukázal některé nedostatky, na kterých je třeba zapracovat. Na konci utkání si poranil koleno Dan Krlička. Věřím ale, že to nebude nic vážného.“