FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy Vary vs TJ Jiskra Ústí n/O

Datum a čas konání: 18.11.2018 10:30
Místo: Drahovice UMT
Rozhodčí: Hocek Petr, Váňa Josef, Štefan Michal

Tabulka

1. SK Zápy 16 33:15 40
2. FC Slavoj Vyšehrad 16 27:20 32
3. FK Loko Vltavín 16 41:24 31
4. TJ Jiskra Domažlice 16 33:21 31
5. FK Dobrovice 16 32:26 28
6. Olympia Radotín 16 23:18 28
7. TJ Jiskra Ústí n/O 16 18:20 27
8. SK Převýšov 16 21:21 26
9. TJ Slovan Velvary 16 28:23 25
10. FK Králův Dvůr 16 17:14 22
11. SK Benešov 16 23:28 22
12. FC Písek 16 25:25 21
13. FK Litoměřicko 16 23:30 19
14. TJ Štěchovice 16 22:25 18
15. TJ Sokol Živanice 16 17:23 18
16. FC Slavia Karlovy Vary 16 18:28 16
17. SK Sokol Brozany 16 20:33 16
18. SK Viktorie Jirny 16 11:38 12

Kompletní tabulka

Přípravkové týmy na turnaji v Německu

Přípravkové týmy na turnaji v Německu

O uplynulém víkendu se všechny naše přípravkové kategorie zúčastnily turnaje v německém Falkensteinu, který pořádal náš partner SV Turbine Bergen. Druhý ročník turnaje se z menší haly ve Werdě přesunul do moderní velké haly ve Falkensteinu.

Mentor přípravek Luboš Kornatovský se s námi podělil o dojmy z turnaje

Jako první se turnaje zúčastnily kategorie U8 a U9. Kategorie U9 odehrála slušný, ale zároveň smolný turnaj. Po úvodní porážce 0:1 s SV Lauterbach, kde kluci zapomněli střílet, si pak chuť spravili ve druhém utkání proti týmu SV Rebesgrün a zvítězili rozdílem třídy a to 6:0. Bohužel ve třetím a rozhodujícím utkání podlehli domácímu týmu z Bergenu 2:3. Mocný finiš v závěru utkání třetí branku nepřinesl, a tak se kluci museli spokojit se zápasem o celkové páté místo. V něm kluci uspěli na jedničku a druhý tým Bergenu porazili vysoko 4:0.

     To kategorie U8 začala turnaj excelentně a v prvním zápase porazila tým SG Unterlosa vysoko 9:0. V druhém utkání přišla prohra s celkovým vítězem turnaje SV Oelsnitz 0:1. V rozhodujícím zápase o postup do semifinále se nám stejně, jako našemu prvnímu týmu, postavil druhý tým z Bergenu. Plno šancí na naší straně nakonec skončilo jediným gólem a my jsme tak mohli slavit postup. Prohra 0:3 v semifinále s SV Lauterbach nás odsunula o boj o celkové třetí místo. Proti nám se postavil první tým z Bergenu a až do samého závěru jsme drželi těsné vedení. Bohužel v závěru se soupeři podařilo vyrovnat a na penalty už nám štěstí nepřálo. Přesto celkové čtvrté místo je pro kluky, o rok mladší, velkým úspěchem.

Sestava U8: Deak, Havlík, Krček, Pavlíček, Ploc, Psohlavec, Sucharda, Škarda

Sestava U9: Danylevych, Kadlec, Korčák, Kučera, Lukáš, Peťovský, Štěpán, Štrobl

 

     Sobotní odpoledne patřilo starší přípravce. Náš tým, namíchaný z kategorie U10 a U11, se na turnaji prezentoval solidními výkony a postupně si poradil s FSV Weischlitz 4:0, SV Bergen 2:0, SC Syrau 1:0, C. Plauen 2:0, jednou remizoval s týmem SV Jössnitz 2:2 a nakonec slavil celkové prvenství v turnaji. Kluky je potřeba pochválit za „přepnutí“ na jiný systém hry soupeřů, a především pak odlišná pravidla, kdy jedno z těchto pravidel dovolovalo hrát „malou domů“. V reálu pak hra vypadala, tak, že soupeř si během zápasu (hrací doba 10 minut) dokázal někdy i 30x nahrát s brankářem a před naši branku se dostával většinou jen nakopávanými balóny. Na omluvu soupeřů je nutno ale podotknout, že otevřenou hrou by s námi inkasovali daleko více branek, a to asi nechtěli.  Nejlepším hráčem turnaje byl po zásluze zvolen náš hráč, Kryštof Štípek.

Sestava: Hájek, Komárek, Lexa, Vegricht, Dušek, Havlík, Holba, Kornatovský, Štípek

 

     Jako poslední se v neděli dopoledne představili naši nejmenší z kategorie U7. Po úvodní remíze 1:1 s SpVgg. Falkenstein se náš tým odrazil k super výkonům a v dalších zápasech skupiny porazil SV Oelsnitz 5:2 a SV Bergen 2:0 a jako vítěz skupiny ve finále vyzval tým z Treuenu. Ve finále nás zradila střelecká muška a o vítězi turnaje tak rozhodl jediný hráč soupeře, který nám „nasázel“ čtyři branky a my tak brali stříbrné medaile za druhé místo po prohře 1:4.

Sestava U7: Brett, Hejl, Kalán, Kornatovský, Levko, Moskva, Trejbal, Zapp

      Závěrem bych rád poděkoval všem hráčům za reprezentaci našeho/vašeho klubu jak na hřišti, tak i mimo něj, všem trenérům a samozřejmě i rodičům. Odměnou nám jsou pozvánky na další turnaje a budoucí vzájemnou spolupráci.

      Rád bych i poděkoval našemu partnerskému týmu SV Turbine Bergen za pozvánku na turnaje a již se všichni těšíme na společnou akci všech kategorií, která proběhne v rámci naší spolupráce 25. března v hale míčových sportů v Tuhnicích.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 154573
Posledních 30 dnů: 5513 | Posledních 7 dnů: 1595 | Poslední den: 240

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne