FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Nejdek vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 25.8.2018 11:30
Rozhodčí: Sieber Josef.

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. FK Nejdek 0 0:0 0
3. S.Citice/Ol. Březová 0 0:0 0
4. FK Ostrov 0 0:0 0
5. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
6. TJ Baník Královské.. 0 0:0 0
7. FK Tatran Kadaň 0 0:0 0
8. FC Cheb/Lipová 0 0:0 0
9. FK Hvězda Cheb 0 0:0 0
10. SK Toužim 0 0:0 0
11. FC Františkovy Lázně 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Dorostenci absolvovali ve třech dnech tři těžká utkání.

Dorostenci  absolvovali ve třech dnech tři těžká utkání.

V konci minulého týdne čekala dorostence velká soutěžní zátěž. V pátek je čekal účastník dorostenecké divize U17 – SK Petřín, v neděli dopoledne zajížděli do Sokolova k utkání s U158 a odpoledne je čekalo další utkání ostrovského turnaje s účastníkem 1.A třídy ústeckého kraje, týmem FK Klášterec. V utkáních se protočilo celkem 25 hráčů

 

 

 

 

Jednotlivá utkání nám přiblížil trenér Marian Geňo:


FC Slavia Karlovy Vary – SK Petřín Plzeň 2:1 (Žitný 2)
Byl to zápas, ve kterém jsme měli po celý zápas mírnou převahu, bylo k vidění bojovné utkání, které příliš vyložených šancí nepřineslo. Naše obě branky padly po pěkných individuálních akcích Davida Žitného, ale David byl i u obdržené branky dvě minuty před koncem, kdy hrubě chyboval. Jinak v tomhle zápase musím pochválit celou defenzívu, soupeře jsme do šancí prakticky nepustili. Trošku mě mrzí, že jsme si nevypracovali více šancí, jenže jsme kazili často jednoduché přihrávky ve finální fázi.

FK Baník Sokolov U18- FC Slavia Karlovy Vary   4:1 (Kavka)
Vůbec jsme nezachytili začátek zápasu, byl to od nás totální chaos, hlavně v obraně nám to drhlo. Soupeř po zisku míče hned chodil do rychlých brejků, my jsme byli všude pozdě, k soupeřově brance jsme se snad ani nedostali a nebýt Davida Poláčka v brance, tak poločas neskončil 3:0, ale klidně o čtyři, pět branek víc. Takhle špatně a nesebevědomě jsem už kluky dlouho hrát neviděl. Taky jsme si o přestávce důrazně popovídali. Druhý poločas jsme hru, dá se říct, vyrovnali. V defenzíivě jsme se hodně zvedli a i dopředu jsme si nějaké šance vytvořili. Branku jsme vstřelili po akci Jardy Zedníčka, který našel nabíhajícího Filipa Kavku a ten pohotově zakončil.
Zápas tedy hodnotím jako poločas hrůzy a za poločas druhý pochvala pro kluky, že se dokázali zvednout.

FK Klášterec - FC Slavia Karlovy Vary  1:3 (Krlička, Gabriel J., Verebely)
I v druhém nedělním zápase jsme velmi rychle prohrávali, poté jsme byli lepším týmem ale dost šancí jsme zahodili. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat, když po přihrávce Zedníčka zakončil své sólo Dan Krlička. Ve druhém poločase už bylo vidět, že kluci už nemají tolik sil, tempo hry opadlo, přesto jsme měli více šancí než soupeř.  Až pět minut před koncem se ve vápně dostal ke střele střídající benjamínek týmu Kuba Gabriel a prostřelil vše,  co mu stálo v cestě.  V poslední minutě ještě pojistil naše zasloužené vítězství rychlým brejkem Dominik Verebely.  Jsem rád, že se nám na turnaji v Ostrově konečně podařilo vyhrát, kluci už toho měli za celý víkend hodně a i přesto našli síly ten zápas rozhodnout..

Jsem rád, že jsme všechny zápasy odehráli. Byl to samozřejmě hodně náročný víkend, ale aspoň jsme si ověřili jak kluci fungují v únavě, a musím je pochválit. Je vidět, že většina kluků se chce zlepšovat a taky, že zlepšuje..

Tabulka ZTO:
1. Vintířov      3 zápasy - 7 bodů
2. Chodov      4 zápasy - 7 bodů
3. Merklín      4 zápasy - 6 bodů
4. K. Poříčí     3 zápasy - 6 bodů
5. Slavia KV   3 zápasy - 3 body
6. Klášterec   3 zápasy - 0 bodů

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary U19
SK Aritma Praha
3:3
Podrobnosti
VEGA TRANS
Nábor
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

21.08.2018 Milan Lexa (14)
25.08.2018 Stanislav Pavlíček (8)
26.08.2018 Matyáš Kornatovský (7)
27.08.2018 Andrew Baloun (10)
28.08.2018 Eliáš Procházka (5)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 137577
Posledních 30 dnů: 6003 | Posledních 7 dnů: 2156 | Poslední den: 256

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne