FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Nejdek

Datum a čas konání: 7.4.2019 17:00
Místo: Drahovice UMT

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 10 62:18 26
2. TJ Baník Královské.. 10 40:19 22
3. FK Nejdek 10 25:24 21
4. FK Hvězda Cheb 10 61:16 20
5. FC Cheb/Lipová 10 23:22 16
6. FC Viktoria Mariánské.. 10 42:28 14
7. FK Tatran Kadaň 10 39:26 14
8. Citice/Březová 10 42:50 12
9. FK Ostrov 10 30:34 11
10. SK Toužim 10 23:69 9
11. FC Františkovy Lázně 10 4:85 0

Kompletní tabulka

Dorostenci absolvovali ve třech dnech tři těžká utkání.

Dorostenci  absolvovali ve třech dnech tři těžká utkání.

V konci minulého týdne čekala dorostence velká soutěžní zátěž. V pátek je čekal účastník dorostenecké divize U17 – SK Petřín, v neděli dopoledne zajížděli do Sokolova k utkání s U158 a odpoledne je čekalo další utkání ostrovského turnaje s účastníkem 1.A třídy ústeckého kraje, týmem FK Klášterec. V utkáních se protočilo celkem 25 hráčů

 

 

 

 

Jednotlivá utkání nám přiblížil trenér Marian Geňo:


FC Slavia Karlovy Vary – SK Petřín Plzeň 2:1 (Žitný 2)
Byl to zápas, ve kterém jsme měli po celý zápas mírnou převahu, bylo k vidění bojovné utkání, které příliš vyložených šancí nepřineslo. Naše obě branky padly po pěkných individuálních akcích Davida Žitného, ale David byl i u obdržené branky dvě minuty před koncem, kdy hrubě chyboval. Jinak v tomhle zápase musím pochválit celou defenzívu, soupeře jsme do šancí prakticky nepustili. Trošku mě mrzí, že jsme si nevypracovali více šancí, jenže jsme kazili často jednoduché přihrávky ve finální fázi.

FK Baník Sokolov U18- FC Slavia Karlovy Vary   4:1 (Kavka)
Vůbec jsme nezachytili začátek zápasu, byl to od nás totální chaos, hlavně v obraně nám to drhlo. Soupeř po zisku míče hned chodil do rychlých brejků, my jsme byli všude pozdě, k soupeřově brance jsme se snad ani nedostali a nebýt Davida Poláčka v brance, tak poločas neskončil 3:0, ale klidně o čtyři, pět branek víc. Takhle špatně a nesebevědomě jsem už kluky dlouho hrát neviděl. Taky jsme si o přestávce důrazně popovídali. Druhý poločas jsme hru, dá se říct, vyrovnali. V defenzíivě jsme se hodně zvedli a i dopředu jsme si nějaké šance vytvořili. Branku jsme vstřelili po akci Jardy Zedníčka, který našel nabíhajícího Filipa Kavku a ten pohotově zakončil.
Zápas tedy hodnotím jako poločas hrůzy a za poločas druhý pochvala pro kluky, že se dokázali zvednout.

FK Klášterec - FC Slavia Karlovy Vary  1:3 (Krlička, Gabriel J., Verebely)
I v druhém nedělním zápase jsme velmi rychle prohrávali, poté jsme byli lepším týmem ale dost šancí jsme zahodili. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat, když po přihrávce Zedníčka zakončil své sólo Dan Krlička. Ve druhém poločase už bylo vidět, že kluci už nemají tolik sil, tempo hry opadlo, přesto jsme měli více šancí než soupeř.  Až pět minut před koncem se ve vápně dostal ke střele střídající benjamínek týmu Kuba Gabriel a prostřelil vše,  co mu stálo v cestě.  V poslední minutě ještě pojistil naše zasloužené vítězství rychlým brejkem Dominik Verebely.  Jsem rád, že se nám na turnaji v Ostrově konečně podařilo vyhrát, kluci už toho měli za celý víkend hodně a i přesto našli síly ten zápas rozhodnout..

Jsem rád, že jsme všechny zápasy odehráli. Byl to samozřejmě hodně náročný víkend, ale aspoň jsme si ověřili jak kluci fungují v únavě, a musím je pochválit. Je vidět, že většina kluků se chce zlepšovat a taky, že zlepšuje..

Tabulka ZTO:
1. Vintířov      3 zápasy - 7 bodů
2. Chodov      4 zápasy - 7 bodů
3. Merklín      4 zápasy - 6 bodů
4. K. Poříčí     3 zápasy - 6 bodů
5. Slavia KV   3 zápasy - 3 body
6. Klášterec   3 zápasy - 0 bodů

Diskuze

Hráč měsíce

1.

David Gondzsala 23 hlasů

2.

Vojtěch Rjáško 20 hlasů

3.

Vojtěch Majer 20 hlasů

4.

Ruslan Klopotovskyy 18 hlasů
Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 169945
Posledních 30 dnů: 6471 | Posledních 7 dnů: 1617 | Poslední den: 200

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne