12. FC Slavoj Vyšehrad 12 39:81 6
13. FK Junior Děčín 12 16:198 0

Kompletní tabulka

Dino Čolič k trojutkání mladších žáků U13 v Roudnici nad Labem

V sobotu 3.3. jsme vyjeli do Roudnice nad Labem k velmi zajímavému "trianglu" s týmy FK Teplice a FK Mladá Boleslav. Utkání se hrála 7 + 1 na polovinu hřiště a hrací doba jednoho zápasu bylo 2 x 30 minut.

FK Teplice – FC Slavia Karlovy Vary 5:2 (Branky: Divotyan, Beran)

V prvnímu utkání jsme se postavili proti Teplicím. Tento tým je již druhým rokem naším soupeřem v lize a tak jsme věděli co nás čeká. Soupeř je toho času v Roudnici na soustředění, a tak zřejmě měl k dispozici kompletní kádr, protože proti nám postavil na každý poločas jinou osmičku, včetně gólmana a dvou hráčů na střídaní. Což je něco, o čem můžeme u nás zatím jen snít.

V prvním poločase na nás Tepličtí vlétli jako uragán a my celých 30 minut tahali za kratší konec. Tato část soupeřovo týmu byla opravdu velice silná a kvalitní. První poločas skončil 4:1 ve prospěch soupeře, kdy za nás skóroval Arman Divotyan. Do druhého poločasu soupeř kompletně vyměnil mužstvo a i když to byli pořád velmi kvalitní hráči, tak už zdaleka nebyli tak dominantní a i my už se zřejmě dostatečně probudili, takže druhá polovina utkání skončila smírně 1:1, za nás gól vstřelil Martin Beran.

FK Mladá Boleslav – FC Slavia Karlovy Vary 2:3 (Branky: Divotyan, Kanický, Günther)

Po zhruba desetiminutové pauze se začal hrát zápas proti FK Mladá Boleslav. Soupeř byl vítězem loňského ročníku žákovské ligy skupiny D, a i letos je ve své skupině vítězem podzimní části ligy. Byl jsem opravdu zvědavý, jak zahrajeme.

A vedli jsme si dobře, náš výkon šel oproti prvnímu poločasu s Teplicemi již výrazně nahoru a v utkání jsme byli místy lepším týmem, místy byla hra vyrovnaná, v součtu jsem byl velice spokojený.

První poločas jsme sice 2 : 0 prohráli, ale druhý 0 : 3 po gólech Armana Divotyana, Richarda Kanického a Michala Günthera vyhráli.

V obou utkáních se gólmani Petr Ljapin a Martin Beran střídali po poločase, kdy jeden chytal a druhý hrál v poli.

Co se týče hráčů, ti byli v rámci možností střídáni i na jiné než své obvyklé posty, tak jak to dlouhodobě děláme z důvodu jisté univerzálnosti každého z nich.

Pro zajímavost, zápas Teplic s Boleslaví skončil 1 : 2 pro Boleslav.