FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Hvězda Cheb

Datum a čas konání: 28.9.2018 14:00
Místo: Drahovice tráva

Tabulka

1. TJ Baník Královské.. 4 21:5 9
2. FK Hvězda Cheb 4 10:8 8
3. FK Nejdek 4 10:15 8
4. FC Viktoria Mariánské.. 4 24:9 7
5. FK Tatran Kadaň 3 13:4 6
6. FC Slavia Karlovy.. 3 15:7 6
7. FK Ostrov 4 16:15 6
8. FC Cheb/Lipová 4 7:11 4
9. S.Citice/Ol. Březová 3 11:13 3
10. SK Toužim 3 9:16 3
11. FC Františkovy Lázně 4 1:34 0

Kompletní tabulka

Dorost o víkendu předvedl dvě různé tváře

Dorost o víkendu předvedl dvě různé tváře

O víkendu naši dorostenci sehráli dva velice rozdílné zápasy. Nejprve se představili starší dorostenci na ZTO proti domácímu béčku a v neděli mladší dorost proti Sokolovu U16. Jedni si s velkou chutí zastříleli, druzí nevstřelili ani branku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FK Ostrov B – FC Slavia Karlovy Vary U19              14:1 (4:1)

Branky:  Gabriel P., Dubnička 3x, Rahmouni, Žitný, Olšan, Zedníček, Lazarev, Paterna, Skala, Jovičič.

 

Sestava: Poláček- Olšan, Gruber, Žitný, Rahmouni - Gabriel P., Očko, Dubnička, Skala (60. Gabriel J.), Lazarev (46. Paterna) - Jovičič (46. Zedníček)

 

Hodnocení trenéra Mariana Geňa:

Do zápasu jsme šli s cílem potvrdit poslední zlepšující se výkony na turnaji, tři zápasy po sobě jsme vyhráli, na poslední chvíli jsme postoupili do finálové skupiny, do které jsme si ovšem nepřenesli ani bod. Čekal nás domácí Ostrov B. Ten zápas jsme chtěli vyhrát, což se nám povedlo a vyhráli jsem naprosto zaslouženě. Hned ze začátku kluci na soupeře vlétli, nenechali soupeři skoro žádný prostor, rychle odebírali míče, jen dopředu to nebylo úplně ono. Do 25. minuty bylo skóre 1:1, to když jsme už poněkolikáté netakticky nabídli soupeři vyrovnání z penalty. O celém průběhu rozhodla poslední patnáctiminutovka v první půli, když jsme dokázali třikrát skórovat. O poločase jsme kluky nabádali, aby nepřestávali běhat, že to "zběsilé" tempo soupeř už nevydrží. No, a když se nám do deseti minut podařilo vstřelit další dva góly, tak se náš předpoklad potvrdil. Kluci už si zbytek zápasu užili a dávali góly po pěkných kombinačních akcích. Celkově tedy musím kluky moc pochválit, vlastně nebyla od začátku ani potřeba kluky koučovat, oni si to utkání ze hřiště odřídili sami.  Jen jsme mohli vždy zatleskat vstřelenému gólu, to přesně do nich chceme dostat. Nemůžu tentokrát ani jednotlivce vyzvednout, dnes na hřišti bylo 14 borců, kteří utvořili neskutečně silný tým. Jen tak dál!!!

 

FK Baník Sokolov U16 – FC Slavia Karlovy Vary U17   3:0 (2:0)

 

Sestava: Poláček- Olšan, Rahmouni, Žitný, Bublík (41. Rjaško) - Nguyen(35. Kožák), Gabriel J., Gruber, Sedlák - Mašata, Zedníček

 

Hodnocení trenéra Mariana Geňa:

Do nedělního zápasu jsme nastoupili dá se říct se stejnou obranou jako v sobotu, jen záložníci a útočníci byli jiní. Od začátku nám dělal velký problém aktivní presink soupeře. Ne, že by se zase hrálo na jednu bránu, spoustu útoků jsme odvrátili před naším velkým vápnem, ale dopředu jsme nebyli moc nebezpeční, úplně chyběly náběhy za obranu soupeře a v "chůzi" se fotbal hrát nedá. Výsledek poločasu (2:0) byl tedy zasloužený. Druhý poločas už jsme pohyb zlepšili a vyrovnali hru, jenže kontaktní branka na snížení nepřišla, klukům by hodně pomohla. A tak Sokolov po rohu uzavřel skóre na 3:0. Domácí vyhráli zaslouženě, ale přesto si myslím, že se ten zápas dal zvládnout z naší strany lépe. Musíme tenhle tým naučit být sebevědomější a rychlejší směrem do ofenzívy a samozřejmě zlepšit zpracování míče. To nás taky ještě hodně brzdí. Klukům nelze upřít snahu. Ani tady ale nikoho nevyzvednu, nikdo nepodal nadprůměrný výkon.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary U19
FC Cheb/Lipová
2:1
Podrobnosti
zistav
Artifex
Prom-in

Střelci týmu

4 góly

Jan Mašata

3 góly

David Gondzsala

2 góly

Samir Jaffan

1 gól

Tomáš Kožák

1 gól

Štěpán Černý

Nejbližší narozeniny

24.09.2018 Ondřej Vošmik (13)
24.09.2018 Tomáš Rouča (8)
26.09.2018 Lukáš Harvánek (6)
29.09.2018 Alex Leech (6)
01.10.2018 Ondřej Kalán (7)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 144784
Posledních 30 dnů: 6304 | Posledních 7 dnů: 1515 | Poslední den: 186

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | INFO@SLAVIAKV.CZ
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne