10. FK Litvínov a.s. 0 0:0 0
11. Mostecký fotbalový klub 0 0:0 0
12. FK JUNIOR DĚČÍN 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nešťastná prohra starších žáků U15 s Viktorií Žižkov. Jak viděl utkání trenér Dan Drahokoupil.

FK Viktoria Žižkov – FC Slavia Karlovy Vary 3:2 (1:0)

Góly: 47. Kavka Filip, 63. Gondzsala David

Sestava :  Tichota- Klopotovskyy, Huňat, Stařík (Majer), Čáslavský - Gondzsala, Lexa, Černý (20´Mlýnek) – Farid (55´Fečo), Horník , Kavka.

„Utkání jsme odehráli v Dolních Počernicích na trávě, jejíž přípravě domácí moc nedali. Terén byl hodně hrbolatý a podmáčený. Na druhou stranu byl ale obě strany stejný.

Žižkov byl tři body před námi a se zápasem k dobru. Byl to první zápas, kdy jsme si mohli ověřit své schopnosti s těžkým soupeřem. Od začátku to bylo nervózní utkání, s množstvím soubojů. Navíc rozhodčí z Prahy dával výrazně najevo, kdo je domácí a kdo má jeho sympatie. My jsme se snažili hrát více po zemi a kombinačně.

V prvním poločase jsme si vytvořili tři šance, ovšem bez gólového efektu. Kavka šel sám na bránu, trefili jsme břevno. Přesto po jediné chybě našich stoperů jsme lehce inkasovali a poločas prohráli 1:0.

Druhá půle začala lépe. Kafe vyrovnal, když obešel i gólmana a dával do prázdné branky. Měli jsme více ze hry, trefili břevno, přesto po naší chybě v rohu šestnáctky jsme dostali lacinou branku na 2:1 a hned vzápětí Mlýnek nepokryl pravého beka a bylo to 3:1. Přeskupili jsme rozestavění na 3 beky a ihned po centru Staříka dal hlavou gól Gondzsala. Měli jsme jedenáct minut na vyrovnání. Trefili jsme třikrát břevno, měli herní převahu, domácí začali zdržovat a rozhodčí jim v tom vydatně pomáhal.

Vyrovnat se nepovedlo, a tak jsme smutní byli my. Asi jsme byli celkově lepší, ale body má Žižkov!!!