Kompletní tabulka

Mladší žáci U13 vyloupili v derby Sokolov

FK Baník Sokolov - FC Slavia Karlovy Vary U13       1 : 6  (1:3/0:0/0:3)

Sestava: Beran - Dankanič, Šťastný, Šaláta, Kovalčík, Mitterpach, Odut, El-Kayssi, Divotyan, Ljapin, Čolič, Řezníček.

Trenér Dino Čolič byl s utkáním spokojen a hráčům za předvedený výkon poděkoval:

„Za krásného počasí jsme se dnes vydali do Sokolova k dalšímu derby s místním Baníkem. Odjakživa jsou naše vzájemné zápasy jiné než s kýmkoliv jiným, zkrátka DERBY.

Protože na sraz všichni dorazili skoro o 15 minut dříve než bylo určeno, dali jsme si věci do šatny, šli se projít po areálu, kluci si chvíli zablbli na prolejzačkách, osahali si hřiště a celkově se nám tak podařilo před utkáním navodit pohodovou atmosféru.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když jsme vyvinuli drtivý tlak a již ve 2.minutě po krásně akci zakončené střelou do protipohybu gólmana jsme zásluhou nahrávajícího Zdendy Oduta a střílejícího Dana Čoliče vedli 0:1.  Postupně jsme navýšili góly Armana Divotyana a Tárika El-Kayssiho skóre na 0:3. Zejména Tárikův gól, respektive to co tomu předcházelo stojí za zmínku. Arman zatáhl míč po pravé straně, kde proti němu vystoupili dva soupeřovi obránci. Arman si je několika krátkými kličkami povodil a když doběhl obránce třetí, tak se mezi všemi třemi uvolnil tzv. " Zidanovkou", to vše ve velké rychlosti a na milimetr přesnou nahrávkou přes celou šířku brány našel Tárika, který zavěsil do prázdné. Absolutní fotbalová nádhera

Bohužel před koncem třetiny po skrumáži před naší bránou soupeř snížil na 1:3 a takto třetina skončila.

Druhá třetina byla poměrně vyrovnaná, a i když jsme šli tři krát (!!!) sami na gólmana, tak skončila bez branek.

Do třetiny třetí jsme nevstoupili dobře, na klucích byla znát nervozita, přeci jen vedení o dva góly není při hře na půlku hřiště téměř nic a tak jsme byli jak svázaní. Nechávali jsme soupeře hrát a jen se pohybovali sem a tam. Naštěstí soupeř byl taky nějaký vláčný, a tedy nebyl nebezpečný. To vše trvalo dvanáct minut, když Ondra Řezníček konečně gólově udeřil a navýšil tak na 1:4. V tu chvíli jako by nás někdo polil živou vodou a začal se opět hrát super fotbal. I soupeř ožil, nicméně jsme od té chvíle byli pánem na hřišti my. Ondra přidal po chvíli další branku na 1:5. Potom skóroval Honza Kovalčík, ovšem z ofsajdu. Na konečných 1:6 pro nás uzavřel opět Arman. Dalších našich několik výrazných gólových šancí zůstalo neproměněných, dneska nás to ovšem vůbec nemrzelo.

Soupeř se do výrazného ohrožení naší branky po celý zápas dostával jen zřídka, naše obrana pod vedením Ondry Šaláty opět odváděla skvělou práci.

V součtu na domácí půdě našeho největšího soupeře jsme předvedli povedený fotbalový výkon, okořeněný vysokým vítězstvím."