Mladší žáci U13 potvrdili dobrou jarní formu a doma si bez problémů poradili s Ústím

FC Slavia Karlovy Vary – FK Ústí n/L   7:2

Sestava: Ljapin - Šaláta, Kovalčík, Šťastný, Dankanič, Mitterpach, Odut,El-Kayssi, Řezníček, Beran, Divotyan, Čolič.

Trenér Dino Čolič po utkání zářil spokojeností:

„V sobotu 12.5. jsme doma přivítali tým z Ústí. Soupeř patří k tomu nejlepšímu, co v naší soutěži je a tak jsme se těšili na dobré utkání.

Hned na začátku první třetiny jsme sice inkasovali, ale s kluky to ani nehlo. Rychle jsme se oklepali a začali hrát. A to velmi dobře, myslím, že jsme Ústí dost zaskočili. Góly Armana Divotyana a Martina Berana jsme překlopili skóre na naši stranu. Soupeř stačil minutu před koncem z přímého kopu poue srovnat na 2:2.

Druhá třetina mi přišla vyrovnaná, nicméně jsme dvěma góly Dana Čoliče navýšili vedení na 4:2 a tak třetina i skončila.

Do třetiny třetí jsme nastoupili s klasickým syndromem dvougólového vedení a potřebovali pro klid na duši vsítit ještě jeden gól. To se nám povedlo celkem brzy, když dokonal čistý hattrick Dan a mašina se rozjela. Stejně jako v úterý se Sokolovem jsme od této chvíle začali na hřišti dominovat. Další góly přidali ještě Zdeněk Odut a znovu se trefil Arman.

Utkání skončilo 7:2 pro nás a výsledek byl k soupeři ještě milosrdný. V utkání jsme lepším týmem a vyhráli právem.

Mám obrovskou radost, protože toto byl další se soupeřů, který je velmi kvalitní a kterého jsme porazili nejen výsledkově, ale jednoznačně i herně.

Příští neděli hrajeme s leaderem soutěže Teplicemi a pokud se nám podaří udržet jarní formu i ochotu za tým na hřišti nechat duši, tak můžeme uspět i tam.“