FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FK Dukla Praha vs FC Slavia Karlovy..

Datum a čas konání: 26.7.2018 17:00
Místo: Blšany

Tabulka

1. FC Slavia Karlovy.. 0 0:0 0
2. FK Nejdek 0 0:0 0
3. S.Citice/Ol. Březová 0 0:0 0
4. FK Ostrov 0 0:0 0
5. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
6. TJ Baník Královské.. 0 0:0 0
7. FK Tatran Kadaň 0 0:0 0
8. FC Cheb/Lipová 0 0:0 0
9. FK Hvězda Cheb 0 0:0 0
10. SK Toužim 0 0:0 0
11. FC Františkovy Lázně 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Marian Geňo se ohlédl za sezónou staršího a mladšího dorostu

Marian Geňo se ohlédl za sezónou staršího a mladšího dorostu

Před začátkem uplynulé sezóny jsme šli naproti výzvě odehrát s dorosteneckým týmem chlapskou soutěž - A.třídu. Hlavním cílem bylo před kluky postavit podstatně těžší soupeře, dorosteneckou soutěž jsme nechali hrát spíše kluky, kteří přišli ze starších žáků, a ani pro ně to nebyla procházka růžovou zahradou, navíc nepřišli zrovna v ideální kondici. Čili celý kádr třiceti hráčů, dva trenéry a jednoho vedoucího čekaly dvě soutěže a musím říct, že to byl pěkný „záhul“ (smích).

St. Dorost ( 1.A.třída):

V konečné tabulce jsme skončili na pátém místě. Co se výsledků týká, tak se mi to těžko hodnotí, protože některé výhry byly nečekané, ale naopak některé prohry zbytečné...

Ale těší mě to, že za celou sezónu jsme neměli jediného těžce zraněného hráče a že jsme ve valné většině zápasů byli lepším týmem co se týká držení míče. Co mě mrzí a zároveň štve, bylo hlavně neproměňování šancí a i nevyrovnané výkony, což pro dorostenecké týmy bývá charakteristické, To byly hlavní důvody toho, proč jsme neskončili na postupových místech. I když jsme k tomu v jednu chvíli, na začátku jara, neměli daleko a na postupové místo chyběl jediný bod. Ale musíme si přiznat, že jsme v důležitých zápasech zvláště v osobních soubojích v šestnáctkách propadli. Vlastně celou sezónu jsme dopláceli na to, že jsme neměli jasnou brankářskou jedničku, na kterou by se náš tým mohl spolehnout, a to byl i důvod proč jsme dostávali zbytečně moc branek. Musím ale podotknout, že nebyl jediný. Ale když vezmu některé zápasy obzvlášť venku, kdy polovinu týmu tvořili mladší dorostenci, tak se na kluky až tak zlobit nemůžeme. Musíme ale naopak využít ten velký potenciál, který v kádru.

Z tohoto týmu pravděpodobně nikdo neodejde, takže příští sezónu si dáváme jasný cíl a tím vylepšit letošní páté místo. Budeme všichni o rok zkušenější, a to by nám spolu s kvalitními tréninky mělo hodně pomoci.

Během sezóny kluci odehráli v přípravných zápasech dost zajímavých přáteláků proti ligovým dorostencům a je jasná věc, že týmovým pojetím a důraznou hrou jsme protivníky potrápili, některé týmy porazili, s jinými prohráli, ale už jsme dokázali hrát vyrovnané zápasy, navíc jsme vždy dali minimálně jeden gól. Jsem zvědavý, jak si povedeme proti ligovým týmům nyní v letní přípravě, kdy máme v plánu změřit síly s ligovými dorosty Dukly a Aritmy Praha a tradičně s dorosty Sokolova. Samozřejmě se budeme připravovat na mužskou soutěž, takže budeme hrát i proti mužům, a to převážně z vyšší soutěže (Františkovy Lázně, Stará Role, Žlutice, Nová Role). Těch přípravných zápasů bude hodně, ale jak už jsem říkal, kádr budeme mít v přípravě hodně široký. Kondici budeme spíš do hráčů dostávat hrou než běháním po lese.

 

Mladší dorost (Krajský přebor):

 Tuto soutěž, kterou jsme hráli dlouhých pět let s naším ´´elitním´´ dorostem a logicky s velkým náskokem vyhrávali, jsme tentokrát po rozšíření kádru o hráče ročníku 2002 nechali hrát právě je, s tím, že je většinou doplnili dva až tři starší hráči. Na podzim moc velká spokojenost nepanovala, nebyli jsme schopni odehrát více jak třicet minut, podle představ trenérů. Ten tým neměl kondici, a právě jen díky těm starším hráčům dokázali zápasy horko těžko vyhrát. Výhoda ovšem byla, že ti kluci chodili poctivě trénovat a po zimní přípravě už jsme měli k dispozici úplně jiné mužstvo. V zápasech jsme se opět stávali dominantními, na náš fotbal se dalo koukat, což se o podzimu říct nedalo. O velkém zlepšení nakonec svědčí i to, že jsme na jaře dali o třicet gólů více než na podzim. Co nás trápilo i tady bylo, že jsme dostávali dost branek. Já jsem sice trenér, který raději vyhraje 7:4 než 3:0, ale hodně branek jsme soupeřům umožnili vstřelit díky svojí laxnosti, a to mne štve. Tento tým bude opět hodně doplněn o hráče z našich starších žáků, kteří zejména na jaře udělali velký pokrok a ve své těžké soutěži váleli. Už se na spolupráci s nimi těším a věřím, že naši velkou dorosteneckou rodinu posílí.

 

Závěr:

Nechci vyzdvihovat jednotlivce, bylo by to neobjektivní a hráčů, které bych musel jmenovat by bylo hodně. Je potřeba celému kolektivu poděkovat, protože já osobně sezónu hodnotím jako úspěšnou.

 

Pro kluky mám vzkaz. Užívejte prázdniny!!!  V sobotu 21.7. začínáme Memoriálem Oldy Ozoma na Pile.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

FC Viktoria Mariánské Lázně
FC Slavia Karlovy Vary U19
4:9
Podrobnosti
zistav
FOTBALOVÉ TURNAJE BEZ HRANIC
Nábor

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

23.07.2018 Leon Danylevych (9)
23.07.2018 Dino Čolič (43)
24.07.2018 Jan Kovalčík (13)
24.07.2018 Filip Fečo (15)
24.07.2018 Sebastian Kahoun (9)

Najdete nás na Facebooku

Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Hlavní partner klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 131969
Posledních 30 dnů: 4609 | Posledních 7 dnů: 1333 | Poslední den: 231

© 2018 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | nonno@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne