FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs SK Slavia Praha

Datum a čas konání: 23.3.2019 00:00
Místo: Drahovice

Tabulka

1. FK Ústí nad Labem 12 163:40 31
2. Junior Chomutov 12 70:24 30
3. FK Teplice 12 97:63 30
4. SK Kladno 12 98:45 25
5. FK Meteor Praha 12 91:38 24
6. FC Slavia Karlovy.. 12 89:39 23
7. SK Slavia Praha 12 114:47 18
8. FK Baník Sokolov 12 72:71 15
9. Mostecký fotbalový klub 12 62:84 11
10. FC Slavoj Vyšehrad 12 55:135 10
11. FK Litvínov a.s. 12 43:122 9
12. FK Neratovice-Byškovice 12 17:131 2
13. FK Junior Děčín 12 24:156 1

Kompletní tabulka

Trenér Stanislav Štípek k účasti mladších žáků U12 na mezinárodním turnaji Italy International Cup v Bellarii

Trenér Stanislav Štípek k účasti mladších žáků U12 na mezinárodním turnaji Italy International Cup v Bellarii

Minulou středu večer odjela naše kategorie spolu s kategorií U14 na kvalitně obsazený turnaj do Italie, přesně do Bellaria Igea-Marina poblíž Rimini. Na místo jsme dorazili v 10:00 hodin a hned v 11 hodin nás čekal aklimatizační trénink v regionálním tréninkovém centru italské fotbalové federace, kde se celý turnaj konal. Po tréninku jsme si dali tradiční italské těstoviny a hurá k moři zrelaxovat po dlouhé cestě a načerpat síly na páteční a sobotní zápasy hrané 2x20 minut v systému 8+1.

Jako první nás čekal výběrový klub FC SÜD TIROL BOLSANO a musíme si přiznat, že první poločas nám vůbec nevyšel. Naši borci byli po celou dobu dost vykulený, a nutno dodat, že ze všeho. Jiný společný nástup na hřiště než u nás, mávání divákům, podávání ruky trenérům soupeře, italsky mluvící rozhodčí, černoch nalevo, černoch napravo, plno diváků a vysoké tempo soupeře. Když k tomu přidáme nejvykulenějšího gólmana na pobřeží, tak byl za chvilku stav 5:0 pro soupeře. Nic, hotovo, ale bylo ještě potřeba se postavit soupeři čelem aspoň ve druhém poločase. A povedlo se. Výkon už bylo daleko lepší, druhý poločas skončil 1:1 a tím pádem celý zápas 6:1.

 

Po zápase zklamaně na oběd a pak rychle k moři, zapomenout na utkání a připravit se na hlavní zápas našeho „výletu“, a to na souboj s italskou PARMOU. A povedlo se, soupeř byl skvělý, ale naši borci makali a zápas měl vysokou úroveň a tempo. Parma v 8. minutě vedla 2:0, ale my makali dál a ve 27. minutě byl stav 2:2 a my měli další 2 velké šance otočit stav zápasu. Bohužel se to nepovedlo, soupeř dal ke konci zápasu 2 branky a zápas skončil 4:2. My trenéři jsme měli velkou radost, naši borci na nás koukali jak blázni, proč se radujeme, když prohráli. A nakonec důvod k radosti byl. Po utkání za námi přišel pořadatel velkého turnaje v Rimini, kam jezdí celá italská špička, plus kluby z Francie, Anglie a Švýcarska a pozval nás, ať v květnu roku 2020 přijedeme, že jsme „bella prima squadra“

   

To nám udělalo velkou radost a druhý den jsme natěšení vyrazili znovu do boje, a i když už naši borci nezopakovali tak parádní výkon jako s Parmou, tak zaslouženě porazili nejdříve Alma Juventus Fano 4:3 a pak RIVAZZURA Calcio 5:1. Takže velká spokojenost, spousty zážitků, každý den u moře, kamarád zmrzlinář, dobré jídlo, hodně legrace, krásné počasí a ani to pivo večer neměli špatný .

 

V neděli ráno jsme vyrazili domů, připraveni pustit se znovu do tréninku, protože teď nás čeká žákovská liga a v ní budou taky velmi dobrá mužstva.

 

Na závěr chci poděkovat všem hráčům za skvělý přístup, nasazení a chování a reprezentaci klubu hráčům: Michálek, Dušek, Havlík, Businský, Kadlecová, Studený (host z MFK Most), Štípek, Stehlík, Holba, Gruber, Štork, Pechman, Kornatovský, Síbrt a Pačíska.

 

Dál lidem, bez kterých by to nebylo ono:

. trenérskému kolegovi Luďku Holbovi;

. vedoucím výpravy Stanislavu Kadlecovi a Miroslavu Hrivňákovi;

. zdravotnímu dohledu Šárce Havlíkové;

. i kustodovi a vedoucímu týmu Tomáši Truhlářovi - Tome snad nám tu druhou sadu dresů, co jsi tam nechal pošlou, jinak jsi jel naposledy .

. v neposlední řadě patří poděkování i autodopravci Jaroslavu Paterovi a řidiči Romanu Pejmlovi.

Diskuze

Poslední galerie

Všechny galerie

Hráč měsíce

1.

Barbora Kadlecová 24 hlasů

2.

Sebastian Stehlík 10 hlasů

3.

Tomáš Gruber 9 hlasů

4.

Jakub Štork 8 hlasů
Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 169295
Posledních 30 dnů: 6606 | Posledních 7 dnů: 1992 | Poslední den: 260

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne