9. FC Viktoria Mariánské.. 7 88:246 3
10. FK Tatran Kadaň 7 71:256 0

Kompletní tabulka

U10 se zúčastnila kvalifikace Ondrášovka Cupu

Dnes se kategorie U10 zúčastnila kvalifikace Ondrášovka Cupu. Těžkou skupinu s kvalitními celky jsme odehráli až v Písku, kam jsme odcestovali s podporou několika rodičů (kterým děkujeme za dopravu) již včera a přespali v hotelu přímo ve sportovním areálu. Čekalo nás 7 utkání po dvaceti minutách v rychlém sledu.

SK Dynamo Č.Budějovice – Slavia KV 5:1

Vstup do utkání nám vůbec nevyšel a po minutě a půl jsme prohrávali 2:0. Poté se nám podařilo snížit na 2:1 a až do 15.minuty se hrálo vyrovnané utkání. Zlom v utkání přinesl gól na 3:1. Tým z Budějovic se nakonec stal vítězem kvalifikace.

Slavia KV – FK Baník Sokolov 1:4

Do vedení jsme se dostali hned v 1.minutě, soupeři se však během chvilky podařilo zápas otočit na 1:2. S Baníkem jsme odehráli vyrovnané utkání, rozdíl byl však v proměňování šancí. Nám se šance proměnit nepodařilo, Baníku ano.

FC Písek – Slavia KV 0:1

Zápas proti domácím byl z naší strany asi nejvíce povedený. Kluci zápas odjezdili a vybojovali cenné vítězství nad domácím mužstvem, které nakonec skončilo v tabulce na 3.místě. Zápas rozhodl po samostatné akce Hlavatý.

SK Olympie Dolní Břežany – Slavia KV 5:2
Po výborném zápase proti Písku přišlo z naší strany uspokojení a soupeři z Dolních Břežan jsme vítězství zcela darovali. Sice jsme se ujali vedení 1:0, soupeř nám však poté odskočil na 1:4 a už jsme se do zápasu nevrátili. Nutno dodat, že soupeř neobral o body jen nás, ale i některé favority.

Slavia KV – SK Petřín Plzeň  4:2

Po menší občerstvovací pauze jsme již zapojili do zápasů všechny hráče rovnoměrně, po čtyřech odchytaných zápasech šel do pole Štěpán (v brance ho vyměnil Danylevych) a hned se blýskl hattrickem. Zápas jsme měli pod kontrolou a dovedli ho do vítězného konce.

FC Viktoria Plzeň – Slavia KV 6:2

Proti nevýrazné (v turnaji) Viktorce byla šance uspět, ale soupeř trestal gólem každou naši chybu a nakonec zápas dovedl k celkem jasnému vítězství.

Slavia KV – FK Příbram 2:12

Poslední zápas proti celku, který nakonec obsadil v kvalifikaci 2.místo, už spíš připomínal hru kočky s myší. Otázkou pouze byla výše skóre.

Pro naši kategorii výborná zkušenost a jsme rádi za konfrontaci s takovými soupeři.

Pořadí turnaje : 1) Č.Budějovice, 2) Příbram, 3) Písek, 4) Sokolov, 5) Viktoria Plzeň, 6) Dolní Břežany, 7) Slavia KV, 8) Petřín-Plzeň

Sestava: Štěpán (4 zápasy v brance), Danylevych (3 zápasy v brance), Lukáš, Kadlec, Korčák, Peťovský, Štrobl, Kučera, Kadlec, Vrchotický, Šandor, Daniž.