FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

TJ Štěchovice vs FC Slavia Karlovy Vary

Datum a čas konání: 24.3.2019 15:00

Tabulka

1. SK Zápy 18 31:18 41
2. FK Loko Vltavín 18 43:25 36
3. FC Slavoj Vyšehrad 18 30:23 35
4. TJ Jiskra Domažlice 18 33:25 32
5. Olympia Radotín 17 24:18 30
6. TJ Slovan Velvary 18 32:27 29
7. SK Převýšov 18 24:26 29
8. TJ Jiskra Ústí n/O 17 19:21 29
9. FK Dobrovice 17 30:26 28
10. FK Králův Dvůr 18 22:20 25
11. SK Benešov 18 29:33 25
12. TJ Štěchovice 18 23:29 22
13. FK Litoměřicko 18 23:32 22
14. FC Písek 18 28:35 18
15. TJ Sokol Živanice 18 19:28 18
16. FC Slavia Karlovy Vary 17 19:29 17
17. SK Sokol Brozany 18 20:34 17

Kompletní tabulka

Nezakoupili jste si v neděli zápasový bulletin? Nevadí. Rozhovor s ředitelem klubu najdete zde.

Nezakoupili jste si v neděli zápasový bulletin? Nevadí. Rozhovor s ředitelem klubu najdete zde.

Jak zpětně hodnotíte posílení týmu před sezonou?
Velmi dobře se nám podařilo doplnit tým o hráče z Karlových Varů a okolí. Zejména Ludvík Tůma je velkou posilou a přál bych si, aby se stal na delší období pevnou součástí nejen A týmu, ale i celého klubu. Velkým příslibem do budoucna je náš odchovanec Adam Němec, který se vrátil z Viktorky Plzeň a v posledních zápasech potvrdil, že to může být hráč pro základní sestavu. Zajímavý potenciál dříme v Ondřeji Fránovi, odchovanec Spartaku Chodov k nám přišel z Teplické U18, a je jen na něm, jestli to potvrdí. Dobře pracuje i Ondra Shorný, náš odchovanec a navrátilec z Baníku Sokolov, který si ale musí ještě zvyknout na dospělý fotbal a v tomhle nám velmi pomáhá náš B tým pod vedením Mariana Geňa a Petra Richtáře, který hraje mužskou 1.A třídu a mužstvo složené z našich nejlepších dorostenců bojuje o postup do krajského přeboru a zatím je na 1. místě. Předpokladám, že včerejší dohrávku s Vintířovem zvládli :-)
Co vidím jako mínus je, že se nám nepodařilo moc začlenit hráče, kteří k nám přišli z Viktorky Plzeň na hostování. Takový Suchý něco do sebe má a maká na sobě a brankář Šampalík i přesto, že ve 3 lize ani jednou nenastoupil nerezignoval a v tréninku pracuje dobře a je takový dobrý parťák, škoda, že není Varák.

Po dlouhých letech došlo k rekonstrukci UMT v Drahovicích. Jak obtížné bylo stavbu realizovat?
Ani moc ne. Samozřejmě k pár zdržení došlo, ale nakonec vše celkem dobře klaplo. Díky podpoře města Karlovy Vary se podařilo kromě nové UMT (součástí výměny povrchu je i nové oplocení za brankami a nové osvětlení, které bude do konce roku 2018 hotové) i majetkově zkompletovat celý areál v Drahovicích. Takže zpět v majetku města je tribuna, tzv.domeček a garáže .

Na co se fanoušci mohou v nejbližších měsících těšit? Plánujete ještě nějakou rekonstrukci?
Samozřejmě, nebrzdíme a makáme dál. Teď pracujeme na studii rekonstrukce tribuny, vzniku kryté celoroční haly s UMT pro naše družstva přípravek v areálu a celkového vzhledu celého areálu. Vše záleží na postoji města Karlovy Vary a jak se nám podaří využít ruzných dotačních titulů.
V roce 2019 by měla začít rekonstrukce sportovní haly v areálu v Drahovicích, kterou kromě nás využívají gymnastky, florbalisté, volejbalisté a střední školy. Hala je v provozu denně od 8:00 do 21:00 a víc jak 30 let stará hala potřebuje modernizaci nejen zázemí, ale i zateplení pláště a střechy a nový kotel. 

Jaké jsou plány pro jarní část sezony?
Jednoznačně stabilizovat tým a udržet v Karlových Varech 3. ligu. To je náš cíl nejen pro tento rok či sezonu, ale i pro roky budoucí. 

Výsledky A mužstva jsou hlavní výkladní skříní každého klubu, ale co mládež? Daří se Vám zvedat úrověň fotbalové mládeže ve Slavii Karlovy Vary?
Řekl bych, že daří. Počet dětí v klubu roste. Už ani nemusíme dělat nábory, děti se hlásí celý rok a ve velkém počtu. Počet licencovaných trenérů taky roste. Dnes máme kvalitně trenérsky pokryté všechny kategorie. Výkonnost našich týmů roste. Všechny žákovské kategorie svoje soutěže zvládají velmi dobře. Trošku nás trápí kategorie U15, kde je počet dětí menší a musí je doplňovat hráčí z nižších ročníků a pak tito hráči trošku chybí ve svých týmech. Toto nám už příští sezonu odpadne a věřím, že všechny kategorie už budou ve svých žakovských ligových soutěžích v horní polovině tabulky. Družstva přípravek nám dělají velkou radost, zvládají své soutěže na jedničku a i v konfrontaci mimo region se jim velmi daří.
Zvláštní kapitolou je dorost. Nejlepší dorostenci, jak jsem říkal hrají mužskou soutěž a vedou tabulku po podzimu a mladší dorost zase vede krajský přebor staršího dorostu. Takže si myslíme, že je na čase vrátit do Karlových Varů republikové soutěže dorostu a to hned od sezony 2019/2020.

Jak pokračuje EU projekt spolupráce s FSV Zwickau?
Projekt běží velmi dobře. Teď jsme z projektu dali dětem tréninkové oblečení. Trenéři absolvovali školení. Naše družstva se pravidelně účastní zápasů nejen se Zwickau, ale i dalšímy TOP týmy ze Saska. Dopravné, občerstvení a i odměny trenérům za akce v rámci projektu jdou za EU a to nám moc pomáhá a díky tomu zvyšujeme dětem komfort.

Držte nám palce a Slavia Karlovy Vary do toho!!!

Diskuze

Hráč měsíce

1.

Jiří Chára 425 hlasů

2.

Rostislav Vokáč 410 hlasů

3.

Ladislav Mestl 104 hlasů

4.

Ondřej Frána 63 hlasů
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Artifex Vega trans Zistav Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Grandhotel Pupp
Nadace města Karlovy Vary
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Sanipro Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary
MUDr. Věra Procházková
Tiskárna Median Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 175593
Posledních 30 dnů: 6298 | Posledních 7 dnů: 1545 | Poslední den: 154

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne