FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy Vary vs FK Olympie Březová

Datum a čas konání: 19.1.2019 10:00
Místo: UMT Drahovice

Tabulka

1. SK Zápy 17 36:17 43
2. TJ Jiskra Domažlice 17 34:22 33
3. FC Slavoj Vyšehrad 17 27:21 32
4. FK Loko Vltavín 17 41:26 31
5. FK Dobrovice 17 33:26 31
6. Olympia Radotín 17 25:18 31
7. TJ Jiskra Ústí n/O 17 19:21 29
8. SK Převýšov 17 21:24 26
9. TJ Slovan Velvary 17 28:24 25
10. SK Benešov 17 26:28 25
11. FK Králův Dvůr 17 17:15 22
12. FK Litoměřicko 17 24:30 22
13. FC Písek 17 27:28 21
14. TJ Štěchovice 17 24:26 21
15. TJ Sokol Živanice 17 17:24 18
16. FC Slavia Karlovy Vary 17 19:29 17
17. SK Sokol Brozany 17 21:34 17
18. SK Viktorie Jirny 17 12:38 15

Kompletní tabulka

Nezakoupili jste si v neděli zápasový bulletin? Nevadí. Rozhovor s ředitelem klubu najdete zde.

Nezakoupili jste si v neděli zápasový bulletin? Nevadí. Rozhovor s ředitelem klubu najdete zde.

Jak zpětně hodnotíte posílení týmu před sezonou?
Velmi dobře se nám podařilo doplnit tým o hráče z Karlových Varů a okolí. Zejména Ludvík Tůma je velkou posilou a přál bych si, aby se stal na delší období pevnou součástí nejen A týmu, ale i celého klubu. Velkým příslibem do budoucna je náš odchovanec Adam Němec, který se vrátil z Viktorky Plzeň a v posledních zápasech potvrdil, že to může být hráč pro základní sestavu. Zajímavý potenciál dříme v Ondřeji Fránovi, odchovanec Spartaku Chodov k nám přišel z Teplické U18, a je jen na něm, jestli to potvrdí. Dobře pracuje i Ondra Shorný, náš odchovanec a navrátilec z Baníku Sokolov, který si ale musí ještě zvyknout na dospělý fotbal a v tomhle nám velmi pomáhá náš B tým pod vedením Mariana Geňa a Petra Richtáře, který hraje mužskou 1.A třídu a mužstvo složené z našich nejlepších dorostenců bojuje o postup do krajského přeboru a zatím je na 1. místě. Předpokladám, že včerejší dohrávku s Vintířovem zvládli :-)
Co vidím jako mínus je, že se nám nepodařilo moc začlenit hráče, kteří k nám přišli z Viktorky Plzeň na hostování. Takový Suchý něco do sebe má a maká na sobě a brankář Šampalík i přesto, že ve 3 lize ani jednou nenastoupil nerezignoval a v tréninku pracuje dobře a je takový dobrý parťák, škoda, že není Varák.

Po dlouhých letech došlo k rekonstrukci UMT v Drahovicích. Jak obtížné bylo stavbu realizovat?
Ani moc ne. Samozřejmě k pár zdržení došlo, ale nakonec vše celkem dobře klaplo. Díky podpoře města Karlovy Vary se podařilo kromě nové UMT (součástí výměny povrchu je i nové oplocení za brankami a nové osvětlení, které bude do konce roku 2018 hotové) i majetkově zkompletovat celý areál v Drahovicích. Takže zpět v majetku města je tribuna, tzv.domeček a garáže .

Na co se fanoušci mohou v nejbližších měsících těšit? Plánujete ještě nějakou rekonstrukci?
Samozřejmě, nebrzdíme a makáme dál. Teď pracujeme na studii rekonstrukce tribuny, vzniku kryté celoroční haly s UMT pro naše družstva přípravek v areálu a celkového vzhledu celého areálu. Vše záleží na postoji města Karlovy Vary a jak se nám podaří využít ruzných dotačních titulů.
V roce 2019 by měla začít rekonstrukce sportovní haly v areálu v Drahovicích, kterou kromě nás využívají gymnastky, florbalisté, volejbalisté a střední školy. Hala je v provozu denně od 8:00 do 21:00 a víc jak 30 let stará hala potřebuje modernizaci nejen zázemí, ale i zateplení pláště a střechy a nový kotel. 

Jaké jsou plány pro jarní část sezony?
Jednoznačně stabilizovat tým a udržet v Karlových Varech 3. ligu. To je náš cíl nejen pro tento rok či sezonu, ale i pro roky budoucí. 

Výsledky A mužstva jsou hlavní výkladní skříní každého klubu, ale co mládež? Daří se Vám zvedat úrověň fotbalové mládeže ve Slavii Karlovy Vary?
Řekl bych, že daří. Počet dětí v klubu roste. Už ani nemusíme dělat nábory, děti se hlásí celý rok a ve velkém počtu. Počet licencovaných trenérů taky roste. Dnes máme kvalitně trenérsky pokryté všechny kategorie. Výkonnost našich týmů roste. Všechny žákovské kategorie svoje soutěže zvládají velmi dobře. Trošku nás trápí kategorie U15, kde je počet dětí menší a musí je doplňovat hráčí z nižších ročníků a pak tito hráči trošku chybí ve svých týmech. Toto nám už příští sezonu odpadne a věřím, že všechny kategorie už budou ve svých žakovských ligových soutěžích v horní polovině tabulky. Družstva přípravek nám dělají velkou radost, zvládají své soutěže na jedničku a i v konfrontaci mimo region se jim velmi daří.
Zvláštní kapitolou je dorost. Nejlepší dorostenci, jak jsem říkal hrají mužskou soutěž a vedou tabulku po podzimu a mladší dorost zase vede krajský přebor staršího dorostu. Takže si myslíme, že je na čase vrátit do Karlových Varů republikové soutěže dorostu a to hned od sezony 2019/2020.

Jak pokračuje EU projekt spolupráce s FSV Zwickau?
Projekt běží velmi dobře. Teď jsme z projektu dali dětem tréninkové oblečení. Trenéři absolvovali školení. Naše družstva se pravidelně účastní zápasů nejen se Zwickau, ale i dalšímy TOP týmy ze Saska. Dopravné, občerstvení a i odměny trenérům za akce v rámci projektu jdou za EU a to nám moc pomáhá a díky tomu zvyšujeme dětem komfort.

Držte nám palce a Slavia Karlovy Vary do toho!!!

Diskuze

Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 162689
Posledních 30 dnů: 3866 | Posledních 7 dnů: 1442 | Poslední den: 321

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne