FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs FK Tatran Kadaň

Datum a čas konání: 6.4.2019 00:00
Místo: Dvory

Tabulka

1. FK Baník Sokolov 9 362:115 27
2. TJ Jiskra Aš 9 336:127 24
3. FC Cheb/Lipová 9 251:140 21
4. FK Hvězda Cheb 9 291:191 18
5. FK Ostrov 9 195:167 13
6. FC Slavia Karlovy.. 9 210:200 13
7. FK Skalná 9 118:267 6
8. FK Hvězda Cheb B 9 136:289 6
9. FC Viktoria Mariánské.. 9 131:303 6
10. FK Tatran Kadaň 9 90:321 0

Kompletní tabulka

U10 se zúčastnila turnaje ve Spořicích, ve kterém obsadila třetí místo.

U10 se zúčastnila turnaje ve Spořicích, ve kterém obsadila třetí místo.

Jedna polovina kategorie U10 se v sobotu 12.1.2019 zúčastnila turnaje r.2009 ve sportovní hale ve Spořicích.

 

Skupina : Slavia KV – Junior Žatec  3:1
- vstup do turnaje jsme zvládli, po chvíli jsme vedli 2:0 brankami Štrobla a Lukáše. Na snížení soupeře jsme brzy zareagovali gólem z přímého kopu, když se střelecky podruhé v zápase prosadil Štrobl a poté už jsme si výsledek pohlídali.

Skupina : Slavia KV – FK Litoměřice I.  0:1
- do druhého zápasu jsme vstoupili způsobem, že se soupeř asi porazí sám a podle toho také zápas do poloviny zápasu vypadal. Soupeř se ujal vedení a až poté se kluci probudili a začali hrát fotbal. Svého soupeře zmáčkli, ale na kopačky se nám přilepila střelecká smůla. Neproměnili jsme několik tutovek a soupeř se štěstím vedení udržel až do konce.

Skupina : Slavia KV – FK Motorlet Praha II.  0:6
- díky výsledkům ostatních zápasů bylo jasné, že do semifinále postoupíme, ať už výsledek tohoto zápasu dopadne jakkoli. Tím nám vznikl prostor experimentovat se sestavou, ale na tento zápas je lepší raději ihned zapomenout. Nevycházelo nám vůbec nic, kluci hráli bez zájmu, bojovnosti a to ještě Adam Jeřábek v brance několik gólů chytil. Jak už bylo zmíněno výše, do semifinále jsme se dostali jen díky pomoci soupeřů, nikoliv vlastním uměním.

Semifinále : Slavia KV – FK Litoměřice II.  1:1, 2:3 na penalty
- v semifinále nás čekal soupeř nejtěžší – FK Litoměřice II, který vyhrál druhou skupinu bez porážky a se skóre 15:1. Kluky jsme se snažili nabudit, že i přes nepřesvědčivé výkony se na ně usmálo sportovní štěstí a mají možnost napravit svou reputaci v tomto turnaji. Každý dostal v tomto zápase příležitost už na svém postu, místo Jeřábka se do branky postavil Danylevych a na hřišti jako by bylo úplně jiné družstvo než v předchozí části turnaje. Nechybělo nasazení, bojovnost a fotbalovost. V nejhezčím zápase turnaje jsme prohrávali 0:1, vyrovnat se podařilo po úniku Lukášovi. Šance se do konce zápasu střídaly na obou stranách, jednou nás zachránila tyč, ale gól už nepadl. O finalistovi tak rozhodly penalty. A v nich byly šťastnější Litoměřice, které je vyhrály v poměru 2:3. A na naší straně došlo i na slzičky… Jen pro doplnění, Litoměřice pak ve finále porazily Motorlet II. rozdílem třídy 7:0.

O 3.místo : Slavia KV – FK Motorlet Praha I.  2:1
- v zápase o 3.místo jsme navázali na výkon ze semifinále. A přestože jsme opět prohrávali 0:1, kluci makali a odměnou jim byla vyrovnávací branka Štrobla, který utekl přes celé hřiště a srovnal. Třešničku na dortu vymyslel v poslední minutě Lukáš, který se při své samostatné akci uvolnil tak, že poslal 3 hráče soupeře na druhou stranu a střelou k tyči vystřelil pro umístění na bedně. Radost kluků byla po skončení zápasu veliká. 

Na turnaji jsme měli několik nováčků. Chvilku nám trvalo, než si sestava sedla, ale dva poslední zápasy nám ukázaly, že kluci fotbal hrát umí. Turnaj nám však také ukázal, že bez bojovnosti, správného přístupu a běhání se zápasy vyhrát nedají. Dnešní tým svými výkony táhli hlavně Lukáš (který byl z našeho týmu vyhlášen nejlepším hráčem) a Štrobl. Postupně se k nim přidali i ostatní. V tréninku však máme na čem pracovat… 

Sestava : Lukáš, Štrobl, Kučera, Šandor, Blahůt, Jeřábek, Danylevych, Váňa.

A zítra čeká druhou polovinu naší kategorie těžký turnaj Viktorie Plzeň ve sportovní hale v Plzni.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Hráč měsíce

1.

Václav Hlavatý 29 hlasů

2.

Ondřej Blažek 28 hlasů

3.

Stanislav Kadlec 26 hlasů

4.

Jiří Kučera 24 hlasů
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Artifex Vega trans Zistav Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Grandhotel Pupp
Nadace města Karlovy Vary
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Sanipro Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary
MUDr. Věra Procházková
Tiskárna Median Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 175593
Posledních 30 dnů: 6298 | Posledních 7 dnů: 1545 | Poslední den: 154

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne