FC Slavia Karlovy Vary

Oficiální stránky fotbalového klubu
FC Slavia Karlovy Vary
www.slaviakv.cz

Příští zápas

FC Slavia Karlovy.. vs SK Slavia Praha

Datum a čas konání: 23.3.2019 00:00
Místo: Drahovice

Tabulka

1. FK Ústí nad Labem 12 163:40 31
2. Junior Chomutov 12 70:24 30
3. FK Teplice 12 97:63 30
4. SK Kladno 12 98:45 25
5. FK Meteor Praha 12 91:38 24
6. FC Slavia Karlovy.. 12 89:39 23
7. SK Slavia Praha 12 114:47 18
8. FK Baník Sokolov 12 72:71 15
9. Mostecký fotbalový klub 12 62:84 11
10. FC Slavoj Vyšehrad 12 55:135 10
11. FK Litvínov a.s. 12 43:122 9
12. FK Neratovice-Byškovice 12 17:131 2
13. FK Junior Děčín 12 24:156 1

Kompletní tabulka

Kategorie U12 sehrála přátelský zápas se Spartou Praha

Kategorie U12 sehrála přátelský zápas se Spartou Praha

Vrcholem naší zimní přípravy bylo utkání proti Spartě. Škoda že ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit Jirka Businský a Vojta Dušek, oba skvělí hráči. Hrálo 3x30 minut.

 

Sparta Praha U11 vs Slavia Karlovy Vary U12 15:8

Hrálo se na umělce v nafukovací hale a museli jsme se aklimatizovat, protože my trénujeme celou zimu venku a v mrazu a v hale bylo plus 20 stupňů a zhruba 15 minut nám trvalo, než jsme si zvykli na teplo a povrch v hale. No a když k tomu přidáme jeden vlastní gól a tři nedorozumění v obraně, tak to ve 13 minutě bylo 6:0 pro Spartu. Nic, sundali jsme thermo trika, čepice a rukavice a přidali na pohybu a zbytek třetiny už padl jen jeden gól a ten jsme dali my.

Druhá třetina byla od nás skvělá, soupeře jsme tlačili na jejich půlce a odměnou nám bylo 5 gólů v řadě. Samozřejmě mladí sparťané hráli skvěle a některé jejich akce a góly byli opravdu parádní. Ve třetí třetině jsme dali ještě další dvě branky a byli Spartě dobrým soupeřem. Sparta vyhrála zaslouženě a ukázala nám jak hrát ve velkém nasazení a napadání po ztrátě míče a ve zbytku zimní přípravy na tom budeme pracovat. Přesto škoda začátku utkání a promarnění sedmi velkých šancí v druhé půlce zápasu. Mohlo konečné skóre vypadat lépe.

V brance skvěle Stehlík, to je rozený gólman, skvělý postřeh, odhad a vůbec se nebojí. Michálek příjemně překvapil. Škoda, že si neodpustil svojí tradiční petiminutovku nepozornosti, mohlo to být na velkou pochvalu.

V obraně hrál opět výborně Pačíska, rychlý, silný v soubojích a nebojí se jít do kličky. Lipavský si dvě třetiny zvykal na tempo hry a až třetí třetinu došlo ke zlepšení.

Na stoperu odehrál velmi dobré utkání Gruber až nás to zaskočilo jak to dobře zvládnul. A druhé milé překvapení nás čekalo když se na stopera posunul Štork. Ten kluk makal celý zápas už na kraji zálohy, ale na stoperu to od něj bylo v druhé půlce zápasu super.

Ve středu zálohy měl nepovedenych prvních pět minut svého střídání Honzík Tetur. Jenže se z toho rychle oklepal a pak už patřil k nejlepším našim hráčům. Ofenzivu ve středu zálohy měli na starost Havlík a Štípek a oba to odehráli za jedna mínus. Havlík skvělá rozehravka a klid, Štípek dravost a tlak do obrany soupeře a touha dávat góly. Mínus mají za to, že v útočné euforii zapomínají někdy bránit a to oba najednou!

Pravý kraj zálohy, Kadlecová, co dodat? Sama na celou pravou stranu a přitom všude, v obraně, v útoku a ten gól levou nohou z dálky do šibenice, rána jak od Nedvěda.

Na levé straně zálohy potvrdil výrazně zlepšení Pechman a od druhé třetiny kdy začal být odvážný ve hře dopředu byl důležitým faktorem ve zlepšeném výkonu týmu. Kryštof Kornatovský v tempu hry trošku zaostával, přece jen kvůli nemoci toho za posledních 14 dní moc nenatrenoval a bylo to znát. Přesto dřel co mohl a jak šla naše hra nahoru tak párkrát předvedl svoji herní inteligenci a připravil několik zajímavých šancí před brankou soupeře.

V útoku a na pravé straně zálohy hrál i staronový hráč z Ostrova Patrik Kapsa a ve třetí třetině už to bylo ono a krásná přihrávka na gól mu byla odměnou.

No a na závěr jsem si nechal Lukáše Holbu. Nejlepší zápas jaký jsme ho viděli hrát. Celou dobu v pohybu, v rychlosti, presink po ztrátě míče, odvaha ve hře dopředu, paráda. Krásné branky, přihrávky na gól a těch získaných míčů. Hurá.

V dresu soupeře nastoupil i náš hráč z ročníku 2008 Michal Jung který má ve Spartě střídavý start a vedl si velmi dobře.

 

Střelci branek:
Holba 4x
Štípek 2x

Havlík 1x

Kadlecová 1x

 

Trenér Sparty Dan Kopřiva pochválil výkon celého našeho týmu a vyzvednul výkon Stehlíka, Kadlecové, Štípka a Holby.

 

Kluci si po zápase v kabině vyslechli pochvalu a v pondělí přidáme na tempu hry.

Diskuze

Poslední galerie

Všechny galerie

Hráč měsíce

1.

Barbora Kadlecová 24 hlasů

2.

Sebastian Stehlík 10 hlasů

3.

Tomáš Gruber 9 hlasů

4.

Jakub Štork 8 hlasů
Zistav Vega trans Artifex Grandhotel Pupp Tiskárna Median Sanipro Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Reklamní partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 169295
Posledních 30 dnů: 6606 | Posledních 7 dnů: 1992 | Poslední den: 260

© 2019 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne