13. FK Junior Děčín 13 26:174 1

Kompletní tabulka

Mladší žáci U12 přivítali v Chebu Junior Chomutov

FC Slavia Karlovy Vary U12 vs Junior Chomutov 5:3 (3x25 minut, Cheb)
V krásném počasí jsme porazili velmi silného soupeře z Chomutova. Soupeř se střelecky prosadil až v závěru zápasu za stavu 5:0. Nutno ale dodat, že zejména v první třetině měl Chomutov víc ze hry a víc brankovych příležitostí. Jenže my měli v brance Sebu Stehlíka, který opět dokazoval jaký je skvělý brankář. Všechny šance soupeře zneškodnil včetně penalty. Ty chytil v zápase celkem dvě. První třetinu jsme vyhráli 1:0. Po hezké akci dal gól Štork. Ve druhé třetině jsme přidali 2 branky a obě dal Štípek, jednu hlavou po rohu a druhou krásnou střelou. Ve třetí třetině se prosadil chytrou střelou Havlík a znovu po rohu tentokrát Holba. V závěru zápasu jsme trošku polevili a soupeř dal tři branky po našich chybách. Kromě výše zmíněných podali dobrý výkon také oba stopeři Businský a Gruber, jako vždy byla skvělá Kadlecová a skoro bez chyby hrající Tetur. Radost nám dělá Pačíska, který nevypustí žádný souboj a spoustu jich vyhraje. Od druhé třetiny se zlepšoval Kornatovský který zkouší nový post na kraji obrany. Kondice zatím limituje naší posilu z Ostrova Patrika Kapsu, ale to doženeme.