FK Ajax Kolová4

13. kolo, Út 16.04 17:00

Kategorie U11 měla fotbalový víkend

*Sobota 16.3. - Venkovní turnaj Zwickau*
V odpoledních hodinách jsme zavítali na mini turnaj do partnerského týmu FSV Zwickau. Zde jsme dvoukolově poměřili síly s týmy ročníku 2008:
SLAVIA - Soccer for Kids Dresden    1 : 2
SLAVIA - FSV Zwickau    0 : 2
SLAVIA - Hallescher FC    2 : 2
SLAVIA - Soccer for Kids Dresden    0 : 1
SLAVIA - Hallescher FC    2 : 0
Na miniturnaji, který jsme odehráli v systému 7+1, se kluci výkonnostně neztratili. Bojovnost, nasazení a fotbalové dovednosti byly, v konfrontaci se zahraničními kvalitními kluby, na srovnatelné úrovni. Vyloženě jsme nepropadli v žádných herních činnostech. Bohužel střelecký prach jsme asi zapomněli na hranicích. Nedařilo se nám pořádně zakončit, a když už jsme se k zakončení dostali tak byla proti tyč nebo brankář soupeře. V několika zápasech nás podržel svými zákroky brankář.
Pro nás pro trenéra je dobré zjištění, že se můžeme měřit i s většími zahraničními kluby.
Odehráli: Baranovský, Koudele, Komárek, Vegricht, Vonšovský, Trojan, Bartoš, Lexa, Jung, Švec, Labašta

*Neděle 17.3. Zimní LIGA - Praha*
Po sobotním pozdním příjezdu z turnaje nás pro změnu čekalo brzké nedělní vstávání a odjezd do Prahy na zimní ligu. Zde nás čekala utkání hraná na 2 × 30min. s týmy ročníku 2007.
SLAVIA - Sokol Stodůlky U12     3 : 2
Do zápasu jsme vstoupili vlažně. Někteří hráči nezjistili ani, že už jsme na hřišti. Po prostřídání se hra zlepšila, ale pořád byl výkon celkově neuspořádaný a soupeř nám díky tomu vstřelil dvě branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe. Kluci začali předvádět týmovou hru proloženou individuálními výkony. Hlavně našli morální sílu a zápas otočili do vítězného konce. Kluky to stálo hromady sil a vítězství si zasloužili.
SLAVIA – SK Benešov U12    3 : 13
Vydané síly v předcházejícím zápase nám bohužel scházeli v tomto duelu. Nastoupil na nás čerstvý tým hrající ligu žáků. Naši kluci měli už jeden zápas v nohách a na hřišti to bohužel bylo znát. Po první poločase plného zmaru jsme prohrávali 0:6. O poločase jsme si s kluky sedli a snažili se je dostat do pohody, jelikož zoufalství z nich přímo čišelo. Do druhého poločasu vstoupili daleko lépe, ale i když se naše konto ze začátku druhého poločasu rozšířilo na dvouciferné číslo, tak bojovali a nic nedali zadarmo. Podařilo se nám vstřelit tři krásné góly a několik dalších tutových šancí jsme tzv. zazdili. I přes vysokou prohru patří klukům pochvala za odvedený výkon.
Odehráli: Baranovský, Bohunek, Krajčoviech, Komárek,  Vonšovský, Trojan, Bartoš, Lexa, Jung, Švec, Labašta