FC SLAVIA

Karlovy Vary

25. 3. 2022 Daniel Seifert - Sportovní redaktor Karlovarský deník

Fotbalistky Slavie se představí v Brňanech. Chceme uspět, hlásí trenér Štycha

Odčinit nepovedený zápas z uplynulého týdne, to mají za úkol ve třetím jarním kole Divize A fotbalistky karlovarské Slavie.

„Po prohře s Raptors jsme si řekli, že musíme jako tým více zapracovat na určitých věcech a přistoupit k tréninkům trochu jinak,“ narážel trenér karlovarské Slavie Marian Štycha na propadák svého výběru v souboji s pražským týmem, se kterým musel skousnout drtivou prohru 0:13.

Vysoká prohra však karlovarskou družinu neskolila, ale naopak pořádně nabudila. „Holky celý týden poctivě dřely,“ pochvaloval si Štycha. A právě tréninkový dril budou chtít fotbalistky Slavie přetavit v premiérové jarní body. V neděli, tedy 27. března, se totiž představí od 10.15 hodin na půdě posledního celku tabulky ČFK Brňany. Na podzim slávistky slavily na svém stadionu vysokou výhru 7:1 a i tentokrát budou plnit roli favorita. „Pro nás není role favorita podstatná, bereme tento duel jako každý jiný,“ upozorňuje karlovarský trenér.

„Pro nás bude důležité, abychom k utkání přistoupili zodpovědně, to bude hodně důležité,“ míní Štycha. Brňany však budou usilovat o premiérový bodový zisk v soutěži, když jako jediný tým ještě na body nedosáhly.

„Očekávám tvrdý boj o body, které chceme dovézt do Varů,“ přeje si první jarní bodový zisk Štycha. „Abychom uspěli musí být na hřišti vidět týmový a bojovný výkon celého týmu,“ říká Štycha, co bude důležité, aby jeho tým na půdě soupeře uspěl. „Chceme uspět a uděláme pro to vše,“ slibuje závěrem.

Zdroj: https://karlovarsky.denik.cz/fotbal_region/fotbali...