FC SLAVIA

Karlovy Vary

10. 6. 2024 Redakce

Celý tým si zaslouží uznání, řekl po turnaji Orlen Cup 2024 U12 trenér Michal Jung

Celý tým si zaslouží uznaní za své úsilí a za to, jak si poradil s výzvami tohoto turnaje. Díky nim jsme měli možnost být svědky nezapomenutelného sportovního zážitku.

REPORTÁŽ Z TURNAJE


Orlen Cup 2024 U12 – Ohlédnutí za turnajem

Rozhovor s trenérem U12 Michalem Jungem:

„Na prestižním mezinárodním turnaji Orlen Cup 2024 jsme měli tu čest změřit síly s výběrovými kluby nejen z České republiky, ale také ze Španělska, Anglie, Německa, Slovenska a Saudské Arábie. Tento víkendový turnaj nabídl našim hráčům SKV U12 vzácnou příležitost střetnout se s některými z nejlepších výběrových mládežnických týmů v Evropě a na Blízkém východě.“

Výsledky zápasů:

Sobota:

- SKV vs. Mahd Academy Rijád U12/13 0:2

- SKV vs. Hertha Berlín 1:4

- SKV vs. Dynamo Berlín 0:3

- SKV vs. Sparta Praha 0:7

- SKV U12 vs. Slavia Praha 0:4

Neděle:

- SKV vs. Valencia CF 0:3

- SKV vs. Bayern München 0:6

- SKV vs. FC Liverpool 0:1

- SKV vs. Slovan Bratislava 2:4

„I když jsme turnaj zakončili na desátém místě, nesmírně si ceníme nasazení a odhodlání našich hráčů. Přistupovali k zápasům s vítěznou mentalitou a prokázali obdivuhodnou týmovou soudržnost a bojovnost.

Pro většinu našich hráčů tento turnaj představoval vrchol sezóny, z něhož si odnesli neocenitelné zkušenosti. Díky střetnutím s mezinárodními týmy mohli na vlastní kůži zažít tempo a intenzitu hry, která je na mezinárodní úrovni. S každým zápasem jsme viděli jejich herní progres.

Děkujeme organizátorům a sponzorům za možnost účastnit se tak významného turnaje. Velké poděkování si zaslouží také náš fanouškovský klub, jehož členové se v neděli rozrostli o KARLOVARSKY kotel, a vytvořili tak nejlepší FAN klub, jejichž nadšení a podpora během zápasů byla pro všechny nás, hráče i trenéry, obrovským povzbuzením.

Celý tým si zaslouží uznaní za své úsilí a za to, jak si poradil s výzvami tohoto turnaje. Díky nim jsme měli možnost být svědky nezapomenutelného sportovního zážitku.“