6. kolo, Pá 25.09 18:00

FC Písek

Áčko si poradilo s FCVP U19

FC SLAVIA Karlovy Vary - FC Viktoria Plzeň U19 3:1 (1:1)

V dalším přípravném utkání tentokrát proti mladíkům z Viktorky Plzeň se týmu Mariána Geňa dařilo hlavně v druhém poločase. Za tropického počasí šla do vedení Slavia gólem Tomáše Fenca. Následně Viktorka srovnala a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Po přestávce tempo utkání lehce opadlo, ale aktivnější byla Slavia, která šla opět do vedení, když se trefil Dominik Mandula. Jeden gól přidal do konce utkání ještě z penalty kapitán Maňák a pečetil tak dobrý výkon celého mužstva. Zalouženou výhru zhodnotil trenér Maián Geňo.

Ve středu a dnes jsme odehráli dva zápasy. Můžu říct, že tři poločasy byly v pořádku. Jen ten druhý poločas s Ostrovem se vůbec nepovedl, ale i ten měl své objektivní příčiny vzhledem k pondělnímu a úternímu náročnému tréninku. Ale i tak jsme ho měli zvládnout lépe takticky. Dnes s Viktorkou byl první poločas víceméně vyrovnaný, ale ve druhém jsme jasně dominovali a po velmi dobrém výkonu zaslouženě vyhráli. Je spousta věcí které se dají zlepšit a pracujeme na nich. Je dobře, že to kluci vnímají a v tréninku opravdu tvrdě makají. Výsledky z přípravných zápasů nejsou rozhodující, my se musíme připravit hlavně na strašně těžký podzim. Přesto jsem s dnešní výhrou, hlavně tedy výkonem spokojen. Trošku mě mrzí hodně nevyužitých standartních situací během těchto dvou zápasů.