FC Slavia Karlovy Vary

Ženy FCS: Tucet branek s síti soupeře

Ženské divizi A kraluje po dvou kolech s plným počtem bodů a se skóre 17:2 naše mužstvo žen FC Slavia, které si o víkendu poradilo s týmem TJ Baník Švermov vysoko 0:12.

TJ Baník Švermov - FC Slavia KV 0:12 (0:5)

Branky Slavia: 2. Bernardová Michaela, 22. Gitterová Lucie, 25. Trampuschová Eliška, 40. Gitterová Lucie, 42. Burešová Veronika, 50. Burešová Veronika, 53. Doležalová Pamela, 56. Jankovská Nikol, 60. Gajdošová Eliška, 61. Gajdošová Eliška, 68. Bernardová Michaela, 89. Doležalová Pamela

Hodnocení trenéra Eliáše:

K dnešnímu zápasu jenom tolik. Je to cenné vítězství, ale první poločas bylo k vidění dost chyb v rozehrávce. Ve druhém poločase se hra zlepšila jak v přihrávce tak v náběhu. Musím holky pochválit, že hrály až do konce. Výhry si ceníme a do dalšího zápasu zamakáme a budeme chtít urvat další tři body.