FC Slavia Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary

8. kolo, Ne 11.10.2020 15:00

SK Rakovník0
FC Slavia Karlovy Vary1

SK Slavia Praha B

7. kolo, Ne 4.10.2020 10:30

FC Slavia Karlovy Vary3
SK Slavia Praha B1

AC Sparta Praha B

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:30

FC Slavia Karlovy Vary1
AC Sparta Praha B4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA1
FC Slavia Karlovy Vary2

FC Slavia Karlovy Vary

2. kolo, So 29.8.2020 10:15

FK Motorlet Praha0
FC Slavia Karlovy Vary1PP

1. FK Příbram B

1. kolo, Ne 23.8.2020 10:30

FC Slavia Karlovy Vary1
1. FK Příbram B2

FC Slavia Karlovy Vary

1. kolo MOL., So 15.8.2020 10:30

FC Viktoria Mariánské ..0
FC Slavia Karlovy Vary6

AC Sparta Praha U19

Přátelský z., Ne 9.8.2020 10:00

FC Slavia Karlovy Vary3
AC Sparta Praha U194

FC Viktoria Plzeň U19

So 1.8.2020 11:00

FC Slavia Karlovy Vary3
FC Viktoria Plzeň U191

FK Ostrov

St 29.7.2020 18:00

FC Slavia Karlovy Vary2
FK Ostrov2

FC Slavia Karlovy Vary

10. kolo, So 24.10 10:15

FK Loko Vltavín
FC Slavia Karlovy Vary

TJ Jiskra Domažlice

11. kolo, Ne 01.11 10:30

FC Slavia Karlovy Vary
TJ Jiskra Domažlice

SFC Opava

MOL CUP 3.k., St 11.11 14:00

FC Slavia Karlovy Vary
SFC Opava

Rozpis víkendových utkání 10. - 11.10.20

Rozpis víkendových utkání 10. - 11.10.20

Sobota 10.10.

VENKU: A - tým / soupeř SK Rakovník / hriště: Městský stadion Rakovník / výkop 10:30 h

VENKU: B - tým / soupeř TJ Lomnice / hriště: Lomnice / výkop 15:00 h

DOMA: U19 / soupeř FK Liberec B / hriště: UMT Drahovice / výkop 11:00 h

DOMA: U17 / soupeř FK Liberec B / hriště: UMT Drahovice / výkop 13:15 h

VENKU: U15 + U14 / soupeř FK Ustí nad Labem / hriště: SA Klíše / výkop 10:00 + 12:00 h

VENKU: Ženy / soupeř Raptors Praha / hriště: U Zličísnkého hřiště, PRAHA  / výkop 13:00 h

VENKU: U11 / soupeř Hvězda Cheb B / hriště: Cheb / výkop 10:00 h

DOMA: U10 / soupeř Hvězda Cheb / hriště: Dvory / výkop 10:00 h

VENKU: U9 / soupeř HFK Baník Sokolov / hriště: Sokolov / výkop 9:00 h

Neděle 11.10.

DOMA: U13 / soupeř Junior Děčín / hriště: UMT Drahovice / výkop 10:00 h

DOMA: U12 / soupeř Junior Děčín / hriště: UMT Drahovice / výkop 10:00 h

VENKU: U8 / soupeř FK Hvězda Cheb / hriště: Cheb / výkop 11:00 h

Diskuze

Tabulka

1. AC Sparta Praha B 8 32:6 21
2. TJ Jiskra Domažlice 7 24:9 18
3. FC Viktoria Plzeň B 8 15:17 17
4. FK Loko Vltavín 8 17:10 15
5. FK Admira Praha 7 13:8 15
6. SK Benešov 8 13:14 12
7. FC Písek 6 11:8 11
8. FK Motorlet Praha 8 13:12 11
9. FC Slavia Karlovy Vary 6 8:8 11
10. SK Slavia Praha B 7 18:14 10
11. Povltavská FA 8 15:13 9
12. FK Králův Dvůr 8 9:15 9
13. Sokol Hostouň 7 7:15 9
14. SK Rakovník 8 9:18 6
15. 1. FK Příbram B 8 7:22 3
16. FK Baník Sokolov 6 1:23 0

Kompletní tabulka

Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Artifex Vega trans Zistav Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Grandhotel Pupp
Nadace města Karlovy Vary
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Sanipro Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary
MUDr. Věra Procházková
Algon PLUS AUTO a.s. Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 255593
Posledních 30 dnů: 5643 | Posledních 7 dnů: 628 | Poslední den: 53

© 2020 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne