FC Slavia Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary

MOL CUP - o., St 3.3.2021 19:00

SK Slavia Praha10
FC Slavia Karlovy Vary3

SFC Opava

MOL CUP 3.k., Út 9.2.2021 16:30

FC Slavia Karlovy Vary3
SFC Opava0

FC Chomutov

Přátelský z., Čt 17.12.2020 18:30

FC Slavia Karlovy Vary2
FC Chomutov1

FK Ostrov

Přátelský z., Út 15.12.2020 18:00

FC Slavia Karlovy Vary2
FK Ostrov0

FK Olympie Březová

Přátelský z., So 12.12.2020 11:00

FC Slavia Karlovy Vary0
FK Olympie Březová2

FC Slavia Karlovy Vary

8. kolo, Ne 11.10.2020 15:00

SK Rakovník0
FC Slavia Karlovy Vary1

SK Slavia Praha B

7. kolo, Ne 4.10.2020 10:30

FC Slavia Karlovy Vary3
SK Slavia Praha B1

AC Sparta Praha B

5. kolo, Ne 20.9.2020 10:30

FC Slavia Karlovy Vary1
AC Sparta Praha B4

FC Slavia Karlovy Vary

4. kolo, So 12.9.2020 10:30

Povltavská FA1
FC Slavia Karlovy Vary2

FC Slavia Karlovy Vary

2. kolo, So 29.8.2020 10:15

FK Motorlet Praha0
FC Slavia Karlovy Vary1PP

Spoluhráči očima Manyho. Bourač, chodící jukebox, plavčík nebo mistr Přeplašenka

Spoluhráči očima Manyho. Bourač, chodící jukebox, plavčík nebo mistr Přeplašenka

Svou kariéru má spojenou fotbalový univerzál Pavel Maňák vesměs s karlovarskou Slavií, tedy až na mládežnické kategorie, které absolvoval v sokolovském Baníku, jinak zůstává věrný červeno-bílým barvám. Čerstvě dvaadvacetiletý hráč, který se může pyšnit vytříbenou kopací technikou, odehrál za A-tým karlovarské Slavie již 123 utkání, ve kterých nastřílel dvacet branek.

„Ve Varech hraji od čtyř let,“ vzpomíná na své fotbalové začátky. „Škoda že se soutěž přerušila, navíc když se nám v posledních kolech dařilo,“ neskrývá zklamání nad druhým přerušením Fortuna ČFL tento rok, kdy se Slavia vyhoupla na devátou příčku. On a jeho spoluhráči teď kvůli koronaviru a přísným opatřením vlády ČR nesmí hrát ani společně trénovat. 

Václav Bláha: Najezdí milion kilometrů kvůli práci,ale i přesto přijede na trénink a nezkazí žádnou srandu, ale umí i dobře seřvat, je to takový náš Radek Černý.

Ludvík Tůma: Slavkovský kluk, který když má den, tak se všichni divíme, co tady vůbec ještě dělá, protože stoper, který má dva metry, a k tomu vynikající kopací techniku, se hledá horko těžko. Navíc je to takový chodící hudební i filmový jukebox, stačí kousek melodie nebo hláška z filmu a okamžitě ví, o co jde.

 

FC Slavia Karlovy Vary.

Martin Pěkný: Když jsem Martyho poznal, měl už sezonu v chlapech za sebou a tu další odehrál jako stabilní člen sestavy. To mu zůstalo až doteď, navíc k tomu ještě přidal po zásluze kapitánskou pásku, což se projevilo i na jeho sebevědomí, které mu narostlo jak na hřišti, tak v kabině, samozřejmě v dobrém. Je srdcem týmu!

Václav Vyleta: Jako malý se v krajských soutěžích přetahoval s Martinem Graiciarem o nejlepší střelce, no a uběhlo pár let a z Vaška je bek, všichni to dobře známe, když nemáte fleka.

Mikuláš Jáša: Je u nás od léta, tichý, hodný kluk, který super zapadl do party.

FC Slavia Karlovy Vary.

Zdeněk Skala: Každý tým potřebuje bourače, který to tam seřeže na jednu hromadu, a my máme Zica. Kdyby se nebál být slavný, tak má na kontě i více gólů, ale on dobře ví, jaká je jeho práce, a dělá ji skvěle.

Dominik Mandula: Návrat ztraceného syna stmelil partu zase o něco více. Nikdy nezkazí žádnou srandu, a pokud jde o týmové akce, je jasným tahounem.

Josef Hudec: Mít učitele v týmu je vzhledem k tomu, že máme v týmu dost dorostenců, určitě dobře, ale zatím jsme potřebovali jeho služby pouze na hřišti. Je to motorová myš, která se nedá vypnout.

FC Slavia Karlovy Vary.l Seifert

Martin Psohlavec: Když jsem se dozvěděl, že se vrací, byla to čirá radost. Věděl jsem, že přichází fotbalová kvalita i góly, ale hlavně osobnost do kabiny. Co Pejsek řekne, to platí, ale zase to není žádný diktátor. Jak rád sám říká: „Lehká drzost mi nevadí.“

Rostislav Vokáč: Náš nový plavčík v týmu. Od léta začal makat na Růžáku v bazénu, tak kdyby někdo potřeboval radu ohledně chlórování apod., neváhejte se na něj obrátit (smích). Co mu však jde nejlépe a pro co se narodil, je fotbal a vím, že pro něj ČFL není vrchol, moc bych mu to přál, aby se dostal výš.

Štěpán Dubnička: Budoucnost karlovarského fotbalu, ale stále toho moc neodkopal, jelikož ho brzdí lehká zranění či nemoci. Pokud toto odbourá, má na to, být stavebním kamenem týmu.

Ondřej Shorný: Typický wingback. Má obrovský přednosti v rychlosti, dynamice, síle. Jen kdyby zklidnil hlavu, i proto si s sebou nosí krásnou přezdívku Mr. Přeplašenka (smích).

FC Slavia Karlovy Vary.fert

Jiří Prágr: Odchovanec slavkovského fotbalu, kluk s neskutečným srdcem a pracovitostí. V kabině to není vyloženě fórkař, ale když přijde na program po sezoně rozlučka nebo něco podobného, tak to je jiná káva.

Sammy Farid, David Gondzsala: Benjamínci týmu, vlastně i siamská dvojčata, jsou spolu na fotbale i mimo něj, a to je super. Po fyzické stránce jsou na tom oba skvěle, ale pořád to jsou věkem ještě dorostenci, tak není potřeba na ně extra spěchat. Já však říkám, že věk nehraje roli, pokud na to máš, tak hraj,o svoji šanci se zatím perou statečně a oba mají před sebou velkou fotbalovou budoucnost.

Tomáš Fencl: Přijde mi, že se ještě úplně nerozkoukal, což však bylo způsobený i tím, že se soutěž hodně kouskovala nebo vůbec nedohrála. Věřím, že až se to rozjede, bude na tom opěto pořádný kus lépe.

FC Slavia Karlovy Vary.

Daniel Tesař: Další, dá se říct, benjamínek, který ještě může chodit hrát i za dorost, ale už naskočil i u nás. Občas je to horká hlava, ale jinak super kluk a nadějný fotbalista.

Marian Geňo, trenér: Nejdříve to byl můj vzor, poté spoluhráč, dále spolupracovník a v současné době můj kouč, který udělal pro karlovarský fotbal velký kus práce, a za to klobouček, trenére.

FC Slavia Karlovy Vary.

Martin Bulíček, asistent: Do kabiny zapadl jako zadek na hrnec, jak se říká. Díky Tůmičovi to měl samozřejmě jednodušší, ale fotbal miluje a jsme rádi, že tu je. Navíc nám nenechá nic zadarmo, ale to ani my jemu (smích). Přípravu balonu má na jedničku.

Lucie Tóthová, fyzioterapeutka: Taková naše duše kabiny. Kdykoliv, kdokoliv, cokoliv někdo něco potřebuje, Lucinka je tam, díky za ni.

Zdroj: Karlovarský deník    I     Foto: Daniel Seifert

 

Diskuze

Tabulka

1. AC Sparta Praha B 8 32:6 21
2. TJ Jiskra Domažlice 7 24:9 18
3. FC Viktoria Plzeň B 8 15:17 17
4. FK Loko Vltavín 8 17:10 15
5. FK Admira Praha 7 13:8 15
6. SK Benešov 8 13:14 12
7. FC Písek 6 11:8 11
8. FK Motorlet Praha 8 13:12 11
9. FC Slavia Karlovy Vary 6 8:8 11
10. SK Slavia Praha B 7 18:14 10
11. Povltavská FA 8 15:13 9
12. FK Králův Dvůr 8 9:15 9
13. Sokol Hostouň 7 7:15 9
14. SK Rakovník 8 9:18 6
15. 1. FK Příbram B 8 7:22 3
16. FK Baník Sokolov 6 1:23 0

Kompletní tabulka

Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Oficiální průvodce karlovarským krajem Artifex Vega trans Zistav Prom-in Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Grandhotel Pupp
Nadace města Karlovy Vary
Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Sanipro Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary
MUDr. Věra Procházková
Algon PLUS AUTO a.s. Partner fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary

Počet návštěv: 274563
Posledních 30 dnů: 1369 | Posledních 7 dnů: 373 | Poslední den: 38

© 2021 FC Slavia Karlovy Vary | Všechna práva vyhrazena | info@slaviakv.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne