FK Motorlet Praha0
FC Slavia Karlovy Vary1PP

Halová sezóna pro starší přípravky skončila

Jak viděl halovou sezónu trenér Dino Čolič

„Sobotním halovým turnajem v Drahovicích jsme s ročníkem 2005 ukončili halovou sezonu. Jen pro připomenutí, v listopadu a prosinci jsme skončili na místě 1. ve Žluticích, druzí jsme skončili v Rakovníku i na našem Buldok Cupu a na 3. místě ve Spořicích.

Nový rok jsme začali opět ve Spořicích, kde jsme se umístili z 8. týmů na 3. místě a to po výsledcích v základní skupině 1 : 2 Junior Chomutov, 7 : 0 Spartak Chodov a 8 : 0 FK Skalná. V semifinále jsme prohráli 2 : 3 s FK Ostrov a pak v boji o 3. místo porazili 5 : 2 Junior Chomutov.

Poté nás čekal velmi silně obsazený turnaj pořádaný Viktorií Plzeň. Po výsledcích 0 : 7 V. Plzeň, 1 : 3 ZČE Plzeň, 0 : 2 Sparta Praha, 2 : 2 Viktoria Žižkov, 2 : 1 Výběr Rokycan, 2 : 2 Motorlet Praha a 2 : 3 FC Písek jsme skončili na posledním 8. místě. Písek na místě 5. měl však jen o 2 body víc než my.. Já však odjížděl z turnaje velice spokojený, protože jsme pro každého byli vyrovnaným a těžkým soupeřem a jen neuvěřitelné množství neproměněných tutovek nás připravilo o lepší umístění. Pro ilustraci, v prvním zápase s Viktorkou jsme zvládli dát na brankové čáře soupeře šajtli, takže se balon dostal falší z brány ven, v podstatě totožném postavení za 30 sekund bránu překopnout a pak také trefit břevno z metru a po odrazu k tomu samému hráči zpět znovu trefit břevno. To vše za stavu 0 : 0 ....

Na následující turnaj jsme vyjeli do zahraničí, konkrétně do Erlangenu u Norimberka. Základní skupinu jsme po výsledcích 2 : 0 Slavoj Žatec, 1 : 0 SpVgg Erlangen a 3 : 1 Eintracht Süd vyhráli. V semifinále jsme vyhráli 2 : 0 nad KSNP Sedlec a postoupili do finále. To skončilo v normální hracím časem 1 : 1 a pak na penalty jsme zvládli vyhrát i nad SV Poppenreuth a stali se tak vítězi Soccer Plazza Cupu.

Turnaj v Říčanech se nám herně moc nepovedl, nebylo to ono, i když jsme si z něj odnesli 3. místo. Výsledky : 0 : 3 Bohemians Praha, 4 : 1 FK Poděbrady B, 2 : 0 Sokol Cholupice, 1 : 3 FK Poděbrady A a 1 : 1 FK Říčany.

Dalším naším počinem byl 16. ročník Memoriálu Miroslava Krause v Rakovníku. Základní skupinou jsme po výsledcích 4 : 1 Dobrá/Družec, 6 : 0 Sokol Hrdlív a 5 : 1 SKP Rakovník prošli do semifinále, kde jsme porazili 5 : 0 Baník Švermov. Ve finále jsme pak prohráli 1 : 2 s Tatranem Rakovník a obsadili 2. místo. Skvělé je, že hlasováním trenérů zúčastněných mužstev byl Ondra Řezníček vyhlášen Nejlepším hráčem turnaje a Martin Beran Nejlepším gólmanem turnaje !!

Na závěr halové sezony jsme dnes uspořádali domácí turnaj v hale na Slavii, kde jsme postavili týmy Bílých a Červených. Tým Bílých po výsledcích 3 : 0 Červení, 3 : 1 FK Žlutice, 4 : 1 Baník Sokolov, 1 : 0 Spartak H. Slavkov a 1 : 1 s FK Ostrov v turnaji zvítězil. Tým Červených po výsledcích 0 : 3 Bílý, 1 : 2 FK Žlutice, 3 : 4 FK Ostrov, 4 :1 Baník Sokolov a 5 : 0 Spartak H. Slavkov obsadil 4. místo. Nejlepším hráčem Buldoků Bílých byl vyhlášen Honza Dankanič a Buldoků Červených Sam Mitterpach.

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za skvělou reprezentaci klubu a rodičům našich dět íza obrovskou podporu, kterou nám poskytují.“