V tomto zápase jsme neměli štěstí
FC Slavia Karlovy Vary - mládež, z.s.
FK Viktoria Žižkov
0:3
Statistiky
Branky: 47. Kostrh, 56. Kostrh, 88. Salijević. ŽK: 0:2 (Brácha, Dostál). Rozhodčí: Melničuk – Valta, Rohalskyi. Diváci: 50
Sestavy
Pozápasový rozhovor s trenérem U19 Sergejsem Golubevsem
„Začátek zápasu byl pro nás dobrý a snažili jsme se kontrolovat míč víc než soupeř. Bohužel se ale v polovině první půle zranil a musel opustit hřiště Panik. Velmi důležitý hráč pro nás ve středu. Na poločasovou přestávku jsme šli za stavu 0:0, což byl pro nás dobrý výsledek, a zanechal nám naději na druhou půli. Druhý poločas začal nejistě a dali jsme si kuriózní gól do vlastní branky. Bohužel to tým zlomilo, ztratil sebevědomí a došlo k další panice, v důsledku čehož jsme soupeři darovali penaltu. Krátce po prvním gólu to bylo 2:0. Neměli jsme jinou možnost, než situaci napravit, a hrát o všechno. Přestavěli jsme hru se třemi středními obránci a vyvinuli tlak na útok. Měli jsme dobré šance vstřelit minimálně jeden gól, a možná i vyrovnat výsledek, ale bohužel ta koncovka. V tomto zápase jsme neměli štěstí. Z rodinných důvodů se tohoto zápasu nezúčastnil Voborník, plus ztráta Panika, což pro nás byl velmi velký problém. No, a když nemáme dva klíčové hráče, tým se s takovými obtížemi těžko vyrovnává. Konečný výsledek je toho důkazem.“