FC SLAVIA

Karlovy Vary

22. 5. 2022 Redakce

Jsme jeden klub a jeden tým, řekl po utkání trenér B týmu Martin Karbula

B tým s Marianem Geňem v brance přivezl z Toužimi 3 body
22. kolo Krajský přebor mužů , 22. 5. 2022, 17:00

SK Toužim

FC Slavia Karlovy Vary

1:5

Statistiky

Branky: 77. Hotěk - 6. Krčma, 20. Chyla, 64. Chyla, 57. Horník, 80. Gabriel P.

Rozhodčí: Špaček - Topinka, Gardoš

Delegáti: Votík

Počet diváků: 62

Sestavy

SK Toužim: Přenosil - Frank, Tunder, Nováček, Slivčák, Svoboda, Machala (66. Kott), Hotěk, Legr, Očko, Burda (21. Marek)
FC Slavia Karlovy Vary: Geňo - Knop, Stařík, Krčma, Vošmik, Rubáš, Horník, Verebely, Gabriel J., Chyla, Gabriel P.

Pozápasový rozhovor s trenérem B týmu Martinem Karbulou:

„Při přípravě na zápas jsem se snad nikdy netrápil jako nyní. Skládání sestavy se nerodilo vůbec lehce a i přesto, že jsme nakonec z důvodu velké absence a marodky jeli na utkání s 11 hráči, tak jsme ho zvládli s grácií a jasně jsme ukázali, že jsme třetí celek tabulky. Velké díky a o to opravdu velké díky patří všem hráčům, jelikož většina měla v nohou velmi těžké utkání z předešlého dne za A tým a další tři hráči dokonce hráli své utkání dopoledně v ten samý den. To jen ukazuje charakter hráčů, kterým není lhostejný náš klub, a na úkor své únavy jdou a reprezentují náš klub ve skvělém světle. Nesmím zapomenout na své kolegy Lukáše Přerosta a Mariana Geňa, kteří i přesto, že sami mají problém se složením svých kádrů, tak uvolní své hráče a i díky nim máme pak takovéto výsledky jako dnes. Notabene sám Marian ukáže svůj skvělý charakter a postaví se do branky a dá všem hráčům skvělý impuls k tomu, že jsme jeden klub a jeden tým. Díky moc.“